MindCrime (Power Thrash) - Ankara

Slm beyler, geçen gün myspace te denk geldim şarkılarınızı dinledim özlemişim valla piyasadan baya uzak kalmışım :) uygun bi gün canlı dinleyebilirsem sevincem kolay gelsin...

afis10mayiskucuk.jpg

Ahahah biz geçerken de atlıyorlardı Beşiktaş'lılara laf atarak. O değil de, kardeşim neredeyse ben gelmediğim konser hakkında kelam edeceğim; yok mu iki satır karalayacak biri? Ayıptır. Tamam gelip meşale yakamadık konser alanında ama... Lan şaka maka harbiden koydu 1 gün ile kaçırmak.

Hakettin Bassman. Olacaktır en yakında hiç şüphesiz. Sizden de azıcık bir ittirme görsek ayrı tabi mki... Sen o midyeyi sayma, ufaktı.

Cybermind little man
Put that shit in my ear
If that song doesnt play
Than you owe me owe me owe me owe!!!!

biraz eksiğimiz kaldı, tamamlayıp "CLOCKWORK" adını alacak ilk(ve muhtemelen son) albümümüzün kaydına gireceğiz bu yaz umarım. sınavlar bütler işler güçler fırsat vermiyor.

8 şarkı artı bir süpriz düşünmekteyiz.

love,

jay and silent bob

spitz demiş ki:
biraz eksiğimiz kaldı, tamamlayıp "CLOCKWORK" adını alacak ilk(ve muhtemelen son) albümümüzün kaydına gireceğiz bu yaz umarım. sınavlar bütler işler güçler fırsat vermiyor.

8 şarkı artı bir süpriz düşünmekteyiz.

love,

jay and silent bob

Jay and Silent Bob :twisted:

antisoşıl 8O :?:

mincirağmi cephesinden son gelişmeleri bildiriyorum:

gg

olmadı yapamadık yapmak istediğimiz şeyleri, kısmet değilmiş ya da bize göre değilmiş diyeyim. güzel işler bıraktıysak geride ne mutlu bize bizi seven destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum. son bir veda busesi düşüncesi var kesinleşirse duyururum buradan takip eden varsa hala.

sert kalmayın taviz verin, thrash till memuriyet

Konser mi varmış? Ne yapıyor bu adamlar, ayrıntı verebilir misin? Hiç birisiyle uzun süredir konuşmadım. En son, Taylan ve Onur ile Taksim'de karşılaşmıştık yazın (Ya Maiden ya da başka bir konser günüydü net hatırlamıyorum).

Umarım hepsi iyilerdir. Halen Mindcrime devam ediyorsa şaşırırım ve sevinirim, bıraktılar sanıyordum.

Geri