Bu Paralara Bu Gitarlar Olurmu?

internette gezinirken bi siteye rastladım. fakat anlayamadım fiyatlar çok ilginç örneğin aşağıdaki linke tıklayın suhr gitarlar var 200-300 dolar :)
link kaldırıldı

şimdi acaba benmi yanlış bakıyorum yani tamam tabiki orjinal değildir bunlar zaten mümkün değilde ama 199 dolara falan custom fenderler gibsonlar her marka her model gitar var nerdeyse ve birebir gibi duruyor. en azından sırf eve yada stüdyoya şekil olsun diye dekor mahiyetinde alınıp koyulabilir. bi incelerseniz fiyatlar doğrumudur alsak acaba türkiyeye gelirmi gümrükte kalırmı falan bilgileri buradan paylaşalım.

Bunlar çin malı kopyalar, süs olsa dahi uzak durun, sonra o süsler birilerinin canını yakmasın. Konu da yanlış yerde sanırım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla banada resimler çok orjinal geldi ondan şaşırdım bu kadar kaliteli olamaz gelicek olan ürün çok daha dandik olur diye tahmin ediyorum ozaman hiç alınmaz yani

alınıp sahnede kırılabilir. 6000 liralık suhr gitarı sahnede parçaladım diye hava atarsınız :)
:) aynen zaten başka bi işe yaramaz diye düşünüyorum hani dekor amaçlı belki hava olsun diye zaten daha fazla da para verilmez bunlara. yalnız evet atölyede çalışanların resimleri falanda var madem baya bu işi yapıyolar custom gitarlar üretip satsalar el yapımı diye daha iyi olur o resimlerdeki gitarlar da büyük ihtimal orjinalleri ama hevesi içimde kaldı şimdi 200 dolara birebir görüntüde gitarlar falan, çalmada yanında yat hesabı zaten çalınmaz :) ama gerçekten resimlerde gördüğümüz gitarlar gelicekse ben şahsen alırım 1-2 tane

Bence en kötüsü, bu adamlardan bir kaç yüz dolara bu gitarları alıp, sonra da orjinal diye kimbilir kaç dolara başkalarına satacak uyanıkların olması. Zaten bence asıl amaçları bu: Dolandırıcılara toptan ve ucuz sahte gitar üretmek.

onlara laflar ve ıslak odunlar hazırladım.

Hazırlanalım o zaman kalıp cümlelere:

Orjinali 4000 dolardır, ben sadece 2999 dolar istiyorum.
Adi Çin çakmaları ile karıştırmayın lütfen!
Orjinalinden bile güzel bir tonu vardır.
Mükemmel bir işçiliği vardır.
Ama ben üstüne EMG taktım.
Tüm Amerikan gitarları döver.
Ortadoğu ve Balkanların en mükemmel replikasıdır.
Hayatımda gördüğüm ve sizin de görebileceğiniz en muhteşem replikadır.
Yigenimin gitarı. Ben anlamam.

Cümlelerini gördüğümüz anda kalayı ateşe dayıyoruz!!!

"Sahte Gitarlar" başlığı radarlarını Suhr için de açacak anlaşılan!
abi sadece suhr değilki jacksonlardan fender malmsteen signature lere music man den gibson, esp ne arıyosan yapmış adamlar satanlardan birine mesaj atıp sordum resimdeki gitar temsilimi yoksa kendi çektiğiniz gönderilecek olan ürünmü diye, adamın verdiği cevap şu: - üründen stoklarımızda yok, kendi fabrikamızda imal ediyoruz eğer isterseniz sizin için hemen bitane yaparız daha sonra resimlerini çekip size göndeririz falan diye bi cevap yazmış heralde resimleri gördükten sonrada onaylarsan göndericekler gitarı anladığım bu. Bu gidişle piyasada orjinal gitar kalmıcak elimizdekilere sahip çıkalım bari.

Edit: Kötü amaçlı kişileri uyandırmamak adına ilk mesajdaki site linkini kaldırdım.

abi sadece suhr değilki jacksonlardan fender malmsteen signature lere music man den gibson, esp ne arıyosan yapmış adamlar satanlardan birine mesaj atıp sordum resimdeki gitar temsilimi yoksa kendi çektiğiniz gönderilecek olan ürünmü diye, adamın verdiği cevap şu: - üründen stoklarımızda yok, kendi fabrikamızda imal ediyoruz eğer isterseniz sizin için hemen bitane yaparız daha sonra resimlerini çekip size göndeririz falan diye bi cevap yazmış heralde resimleri gördükten sonrada onaylarsan göndericekler gitarı anladığım bu. Bu gidişle piyasada orjinal gitar kalmıcak elimizdekilere sahip çıkalım bari.

Edit: Kötü amaçlı kişileri uyandırmamak adına ilk mesajdaki site linkini kaldırdım.

Linki kaldırmasan da olurdu. Herifler zaten bir kaç ayda bir site değiştiriyorlar sağolsunlar. Saydığın markalar öteden beri var evet ama Suhr yoktu eskiden. O da eklenmiş tamam olmuş AMA YETMEZ!! Heritage de bekleriz artık bu Çinli arkadaşlardan!

Geri