Susam Sokağı

efet:D aynen öyle:D
ki susam sokağı yeri çok ayrı olan bir program.. gerçi biz çocukken kaç tane kanal ve çocuk programı vardı ki:D ama şimdiki çocuklardan daha fazla eğlendiğimiz kesin.. çoğaldıkça herşey tatminsizlik arttı..:S

ahhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhh ben de cocuktum bi zamanlar :LOL: edi büdü vardı yanlıs hatırlamıyosam ama ben büdüye sinir oluyodum nedenini hatırlayamadım simdi :oops: bide minik kus vardı safcaydı biraz :D tabi biz de saftık o zamanlar susam sokağının müzüği baslayınca hey hey diye parende atardık evde sevincten....acaba simdi izlesem kac dakka dayanabilirim :!: :?:

Kabloluda D Plus`da (Kanal D) reklamını D Çocuk`da yayınlanacak diye gördüm.Ama D Çocuk nerdedir bilemiyorum.Nostalji için iyi olabilir bana reklamı bile yetti.

bu aralar yayınlıyorlaer arkadaşlar. kanal d çocuk kanalında sabah 9:45 gibi başlıyor.

kurbağacık ve açıkgözün diyalogları ortalığı yarmaktan beter eder baz<en açıkgöz kurbağacığa kulaklık,diş fırçası gibi kurbağacığa lazım olmayan eşyalar satar :D

edi ile büdünün balığa çıktıktan sonra,büdü balık yaakalayamazken,edi sadce oooooooo balık balık balık diyerek balık yaklaması :D dha bi sürü....

oooff offf ve oofff yanii =)
kırpık,edi&büdü,kurabiye canavarı,kermit...yani gene olsa gene izlerm yaa..ama ben nedense minik kuşa kıl oluodum ya =)

ama ben şimdi ki çocuklar için üzülüorum susam sokağı olmadan büyüdükleri için...evet imkanları bizim zamanımızdan oldukça fazla ama susam sokağı bi başkaydı yaa...aahh eski günler.. ='(

Geri