Hayır Kurumu (eski Fail-i Meçhul (Rock)) - Ankara

Teşekkür ederiz özgüne linkdeki yardımları için...Kontrol ediyorduk ki maşşallah sen indirmiş dinlemiş,yorum bile yapmışssın.

Dedim ya yarım saat çalışabildik.Ve bu çıktı anca...
İnşalah daha güzelleri olucak.

Bunu esas bi demo gibi düşünmedik.Hatalarımızı eksik yanlarımız görmek,bunları kapatmak için bi kayıt aldık.Stüdyoda ya da sahnede çalarken dinlemek yorum yapmamıza engel oluyor.
Vokal konusunda haklı yanların var...Vokalistimizn ilk kaydıydı.Ve tek başına stüdyoda olması biraz heycan yapmış sanırım.Kendi kullandıığı normal sesi diil.O arada sıkıntıdan işte grubu tanıtmış....
Mix de silecektik ama hatıra kalsın istedik....

o ara anlayamadııın şeyse "aldanırsın" dior orada.

Metronom problemi sadece tek yerde var.o konuda haklısın.o da gitar prelude ünde.
Ayrıca kendi şarkımızı (HAYALİN YETER) özel bazı nedenlerden dolayı artık repertuarımızdan çıkardık.Çok uğraşmıştık ama....

yorumların için teşşekürler...dierlerini de beklioruz...
:D :D :D :D :D :D

Olm insan kendi şarkısını repertuardan cıkartır mı lan :D .Ben beğenmiştim o şarkıyı.Neyse olsun hangi studyoda yaptığınızı da söylersen sevinirim az önce sormuştumda :)

(Sarı çizmeli Mehemet ağa yı da cok iyi calıyosunuz)

özgün bişi sorcam mehemet aga yeni versiyonumu !:!:!: ben onu mehmet aga olarak biliyodum da lutfen gereksiz harflerle forumu kirletmeyelim valla tdk duysa direk sınırdışısın :p

Hayalin yeter grubumuzun gitaristi tolganın şarkısıdır.Ve birine ithaf edilmiş bi şarkıdır.Her satırında,her notasında biri var.Ve tolga istemediği için şarkı repertuardan çıkarıldı.
ama FaiL-i MeÇHuL adlı şarkımızı yakında biticek.İnşallah onu herkese dinletiriz :d

Bana ''HAYALİN YETER'' demeyin lütfen ama istediğiniz için nakarattan bikaç satr:

Mutlu olmak için HAYALİN YETER
Gülümsetecekse seni ölmeye değer!
....

Bunlar yalan olsa ASK hiç olmasa
Yada kalbim alışsa sensiz kalmaya!

BLooD_BRoTHeRS demiş ki:
Bana ''HAYALİN YETER'' demeyin lütfen ama istediğiniz için nakarattan bikaç satr:

Mutlu olmak için HAYALİN YETER
Gülümsetecekse seni ölmeye değer!
....

Bunlar yalan olsa ASK hiç olmasa
Yada kalbim alışsa sensiz kalmaya!
gusel parcaymıs tesekkr ederimmmm nakarat cok ii oldu

İşte resil vokalinizz :oops: :oops: Ya berkeeeerr kendimi dinledim de tanıamadım 8O O ne ses öle;kasış..Varya ben bi atiim kendimi bi yerden,elvedaaa :? :) Sıkıldım ama içerde napiim ööle size sataşmadan,tekbasına olmuyokii :roll: Bende kendi halime söledim işte :p Bidaakine ii olcak inşallah ;)

Nese..Canım grubum yaa!!İyki gelmişler gazinin kıs senliine ve iyki onlarlayım..Bitanelerim benim yaa :)

Bana bass ı sevdiren insan;berkercim..Çok yürütmüşümdür metroya,saolsun hep yanımda oldu ;) Kapı ordaa!! :D :oops: Najim,kıwırcık marulumla sen we oyunlarınıs :p (Ya ali demeyin sinir oldum :? )Ozzy nin stüdyo duvarlarına gösterdii özenin(!) de üstüne basalım :LOL: Kayra;seker bateristimiz..Sey dönerinden alabilirmiim :p ;) Ve tolga...İyilikte sınır tanımayan,aptal bi kız tarafından hiç haketmedii bi muamele gören şeker sey..Yaa ööle işte! ;)

:arrow: Buarada ben cok sewiodum sarkımızı;beni kırmassın dimi tolgaa :roll:

evvvvvet arkadaşlar ve Sw_all(c)im ;

Bunu söölemekten çok mutluyum ki...Bugün itibariyle bi bestemizi daha bitirdik.Nerdeyse evde süper bi kayıt alıp bu akşam internete koymayı planlıoduk ki bazı şansızlıklar nedeniyle yapamadık.

Hayırlısı olsun...Biz okullar başlamadan intromuzu ve bu son şarkımızı da kayıt alıp sitemize koyacaız..biraz merak edin bakalım.Şarkının adını söölemicem :p merak edin

ama ipucu...Şarkı HAYALİN YETER in sahibi gitaristimiz tolganın ablasına ait.Sözler yine aynı aileden.Alt yapının büyük bi bölümüde tolga tarafından :D

Hoşçakalın....(en yakın zamanda bebeim ;) )

Bizizde verdiğimz konserde hayalin yeteri dinledim video cekimi.. Şaşırmadım desem yalan olur..Millet benden daha ii bilio sözleri :oops: :oops:

Bi kötü oldum valla dinlerken.. Güzel gündü..O gün bizi dinlemeye gelen herkese tesekkurler. Hayatımda unutamycam bi gündü :!: :!:
Çok güvendiğim biri bana o gün bi yalan sölemişti belki beni üzmemek için söledi ama yalan yalandır :!:

Belki siteye videoyu koyarız..Aslında ii fikir :p

BLooD_BRoTHeRS demiş ki:
Bizizde verdiğimz konserde hayalin yeteri dinledim video cekimi.. Şaşırmadım desem yalan olur..Millet benden daha ii bilio sözleri :oops: :oops:

Bi kötü oldum valla dinlerken.. Güzel gündü..O gün bizi dinlemeye gelen herkese tesekkurler. Hayatımda unutamycam bi gündü :!: :!:
Çok güvendiğim biri bana o gün bi yalan sölemişti belki beni üzmemek için söledi ama yalan yalandır :!:

Belki siteye videoyu koyarız..Aslında ii fikir :p
ben ztn bu esrarengiz parcayı asırı derecede merak ediyorum bi dinlesek iyi olcak yani su video işi super olur bence cok da ustelemek istemiyorum belliki senin için farklı bi anlam tasıo ama merak işte :):):)

Bizize cıktıımız gün cook güzeldi!!Gayet eğlenceli ve keyifli bi konserdi ;) Ya tüm arkadaslarımız ordaydı nerdeyse :p O gün hem cok mutluydum,hem de yıkık dökük..Bi arkadas olmasaydı o gün cok daha kötü olabilirdi :idea: Neyse iyki varsınız candostlarım,grubum ;)

basarılar arkadaslar :!: :!: vokalınızı bızımkıler bayaa begenmıs :p sızıde sevda anlata anlata bıtıremıyo :LOL: aynı sahneyı paylasmak ısterım sızlerle :!:

musico theraphy:vokal :!:

saolun ne diim :LOL: allah wergısı 8) konser iptal olmasydı bı sahne yapcaktım warya sıze offf yanı :!: :!: neese artık baska zamana..

musico theraphy:wokal :!:

Geri