Hayır Kurumu (eski Fail-i Meçhul (Rock)) - Ankara

tanısırız ben de cok ısterım hatta studyo yaparız bı ara :) sevdaya soooleın gelırım ben musico theraphy her zaman yanınızda :!:

musico theraphy:wokal :!:

olur yaparız bi studyo ztn benimde canım cok çekio bu aralar..

hatta dönem sonuna beraber bi konser fln da ayarlarız bizizde eğlenceli olur :D :D

Gerçi BİZİZ bana pek yaramıyo ama neyse :!: :!: :!:

ewet ya yapalım ne zamandır studyo yapmıodum :!: ayarlayın sız sevda bana soyler..ya aslında hemen yapsak bı konser hıc fena olmaz ;)
ya da sızın senlıklerde bız de cıkalım..

musico theraphy:wokal :!:

Ya şu anda yeni konsere sıcak bakmıyorum çünkü yeni repertuvar şart bide okul dersane var ancak dönem sonuna ii bişeyler hazırlayabiliriz..

ama siz cıkacaksanız dinlemeye gelirim ben :LOL:

okul şenliğindede okul dışı bi grubun çıkmazı mucize.. Pek sıcak bakmıyolar okulda yeterince fazla grup olduğu için.. hatta onlar arasında bile eleme yapılıyo

hehe

İşte grubum işte biz :)
birde seyircilierimiz
ki bizi yaratan sizlersiniz....

Bende şarkı yazmaya başlasam fena olmıcak galiba ne dersiniz?? :D :D
Tabiki sölemeye başlamadığım sürece!!! Sevda söylüyo zaten dimi?! :p Geleneklerine çok bağlı ya zaten bizim sevdamız :) türkü gibi söylüyo parçaları.. Ama berkerinde söylediği gibi kayıt heyecanı olsak gerek bide sanırım dışarıdan gelen gülme sesleri biraz moralini bozmuş ;) :oops:
yok yani solistimize laf yok...

Yakın zamanlarda kayrayıda görelim forumlarda diycem ama ders çalışıyodur dimi o :LOL:

bana ALİ de sevda alışcan buna artıkk!! :twisted: :twisted:

Geri