Hayır Kurumu (eski Fail-i Meçhul (Rock)) - Ankara

arkadaslar tamamdır kayra gerçekten müzige cok yatkın olabilir ama bence kesinlikle teknik ögrenmesi gerekiyo su anda kotu caldıgını solemiyorum gerçekten iyi calıyo ama biraz daha profesyonelce bişiler ogrendiginde o da eskiden ne kadar boş çaldıgını gorucekdir ve kayra gelişmeye cok acık bi baterist onuda belirtiyim

yani sole diyim kontrolsuz guc, guc degildir=)

saygılar

Gökhancım sölediklerine kesinlikle katılıorum.
Onda aynen belirttiğin gibi akıl almaz bi potansiyel var..
Ve bunun daha % 10 unu belki kullanabiliodur.
Kesinlikle doğru söylüyosun teknik bilgisi az ama her zaman dediğimiz gibi şu lanet olası öss...
Hatta bizle çalmaya başladığından beri bile felaket aşama kaydetti.
Biz birbirimizle çalarak hep bi başkası için çıtaları yükseltioruz.
O çitayı aşan da üstüne biraz daha bişiler eklio...

seneye davulunu alınca inşallah... :twisted: :twisted: :twisted:

olur bole tolgacım birazcık sabretmeniz gerekiyo zaten yazın cok daha fazla fırsatınız olur

hatta isterseniz yazın sizinle bi kaç yerde program bile ayarlayabiliriz :)

hele siz şu öss yi güzelce bi mal edin de müzik her zaman yapılır
neyse müzikle kalın arkadaslar

rebelde_gokhan demiş ki:
olur bole tolgacım birazcık sabretmeniz gerekiyo zaten yazın cok daha fazla fırsatınız olur

hatta isterseniz yazın sizinle bi kaç yerde program bile ayarlayabiliriz :)

hele siz şu öss yi güzelce bi mal edin de müzik her zaman yapılır
neyse müzikle kalın arkadaslar

olm sankii öss yi atlatmişsin gibi konusuosun :!: :!: :LOL: :LOL:

neyse artık gökanda mal etsin su sneee .. :roll: :idea:

Keşke garajdaki konserimize gelebilseydiniz.
Gerçekten akıl almaz bi konserdi.
Tabi bunlar mazide kaldı artık... :( :( :(
FaiL-i MeÇHuL olarak inzivaya çekildik.
Artık herşey seneye inşallah....
Megolomanlık gibi olcak ama.Çok merak etmeyin.
Çünkü ilerde adımızı her dakka duymaktan sıkılabilrsiniz her dakka :twisted: :twisted: :twisted:

Aman berker öle çok cesur açıklamalarda bulunma..Ben sevmem öle daha bişey olmadan.
Seneye inşalaah güzel şeyler yaparız..

AMa hiç hoşlanmadım bu msjından ilerde her dakka bizi duycaksınız fln..Başkalarına benzemey başladın gibi geldi bana.MSJ yerine ulaşmıstır herhalde!!!

p_Absolution_q demiş ki:
konser yokmu? bi dinleyemedik su grubu yav 8)
başarılar.. sedanın ablasınada basarılar bu gruptu galiba :roll:

ne ünlü oldum ya 8) :p :LOL: şaka yapıyorum sakın alınmayın..neyse artık bir dahaki konsere birlikte gideriz izleriz dinlemiş olursun sercancım ;) ablam diye demiyorum ama [ :p ] ben seviyorum sesini ;)

p_Absolution_q demiş ki:
konser yokmu? bi dinleyemedik su grubu yav 8)
başarılar.. sedanın ablasınada basarılar bu gruptu galiba :roll:

Tesekkürler sercancım ;) Ama ben garajdaki konserde bekledim gelmenizi,sansınızı kaybettiniz artık yok bida size eheue :p Nese artık yazın konserimiz olunca gelirsiniz-üff ya ben sıkıldııım bak simdi yine aklıma geldi :?

'Hayalin Yeter'in kaydını da alamadık..Nese bigün belki?!

tanınma yarışına girmeyeceğim sizinle...şartlar vs....ayrı şehirlere gitme faaliyetlerimizi durdurdu bi süreligine.....bi arkadasta demiş ki ;'sizden önce baskalarının kullanmadıgını nerden biliyorsunuz'....falan...
biz onu arastırmıştık en azından...neyse laf dalaşı yapmaya gerek yok...yapın bakalım çapınızı :) kolay gele

yahu tüm faili- mechul ve sevda :) sedanın ablası olmasından dolayı:) yahuu bi kaydınızı dinleyemedim kafayı yicem çok merak ediyorum.. bakın konseriniz olurda çağırmassanız darılırım:) Hadi başarılar saygılar.

kendi parçamıza yada kendi düzenlememiz olan bi parçaya henüz kayıt almadık..Geçen sene hatıra olsun diye bikaç parça kaydetmiştik..Onlarında internetteki linki bozulmuş..Ben bi bakiim en kısa zamanda haber vercem sana

Valla sevda söz verdin:D ulaştırcan artık.. hueheu nese başarılarr tekrar valla bu arada söylemek istedim Faili-mechul u sempatikve birbirine bağlı buluyorum:) umarım hep böyle devam edersiniz..

Belki de hepimizin çok yakın arkadaş olmamızdan kaynaklanıo bu...
Biz için grubumuz hepimizle,hepimiz de grubumuzla varız...

Not:Bak hocam sen disoun ki bi araştırın.Adın sanın duyulmamış senin.Ben bütün Türkiye yi gezip FaiL-i MeÇHuL die bi grup var mı die mi aricam?
Allah razı olsun izin de vermişsin çapımızı yapmamıza....

Geri