Barışarock buluşması

fischerspooner demiş ki:
abi ormanlık alan ne die çiş sırasına giriosunuz : )
heryer çadır olunca insan ister istemez utanıyo sıkılıyo ama alkol duvarını filan aşsaydım o zman işler değişirdi.

bu arada önceki mesajlarda konu iyice siyasete filan girmeye başladı fazla konuya girmeyelim kavga çıkar sorun şu (tamamıyle şahsi fikrim) müzik varken ortalıkta yok anti kapitalist yok komunist filan oldu mu benim canım sıkılıyor daha önceki mesajıma bakarsanız moğollar konserinde de aynı şeyi yaşadığımdan sinir olmuştum.

tabi bunlar sizi sinir filan etmiyo ve doğal buluyorsanız da gayet normal

zevkler ve renkler tartışılmaz yani

distopik.le hemfikirim bu konuda.. bir sapkınlık aşırılık göremedim.. müzikde siyaset olayına karşı olabilirsiniz ama saçma sapan sözlerle müzik yapan insanları dinlemek yerine belli bir amacı güden gruplar daha anlamlı.. tabi vedat'ın dediği gibi herkesin kendi fikri.. ancak birilerinin birşeyleri savunuyo olmasını seviyorum.. ki en sevdiğim grup SEPULTURA da böyledir..

efenim herkese merhaba.. :D festival yorumlarımı ancak şimdi yazabiliyorum...atanamamanın verdiği sıkıntıyı ancak atlatabildim..sizlere ingilizce ev öğretmeni olarak sesleniyorum..
Setheist bi ara kaptırmış gidiyoduk müziğe kendimizi bi baktım karşımda birisi dikiliyo..ana haluk.. :D walla biz neredeyse heryerde karşılaşıyoruz..türkiyenin dört bir tarafında..çanakkalede bile.. :D
valla seni görünce bi sevindim ki sorma...
Alt_mus_fredom_peace : halukla beraberdi az muhabbet ettik çok tatlı bir hatun olduğunu burdan söylemek istiyorum.. :D umarım tekrar görüşürüz..birde bi ara
Layne : 'yi görür gibi oldum..ama emin olamadım onun olup olmadığından..:D gelelim
lordlak'a
DARK-LORD demiş ki:
Malesef bende gidemedim :cry: şimdi şuraya destansı bir açıklama yazayımda lavinyak hanım beni fazla rezil etmesin siteye :LOL: ....

haluk ve nuraydan çok çok özürdiliyorum ( birkişiden de diliyorum ama ismini vermek gerekmiyor ) verilecek her cezaya kabulüm :cry:
bu timsah gözyaşlarıyla kimseyi kandıramazsın ve susturamazsın..rezil ve rezil ötesi insan.. :D olum sana ne desem azdır..allah seni bildiği gibi yapsın...herkes rezilliğini biliyo daha fazla konuşmak yersiz.. :D :D

not :haluk ve ben affetmiyoruz seni( 3 burma bilezik alırsan düşünürüz :D )
festival yorumlarıma gelice..herkesin bildiği gibi gidilesi,ölünesi pek bi grup yoktu ama önemli olan orda belli bir amaç için toplanmak ve o güzelliği yaşamaktı..ben çok eğlendim tuvalet sırasında bile.. :D
ya erkek tuvaleti kuyruğunda neden sıra olmuyodu da kızlarınki 7 kez tavaf ediyodu bi türlü çözemedim ya neyse.. :D
bide "hatun aranıyor" yazılarıyla dolaşan bi grup vardı..koptum onlara..ehueee :D :D herneyse..göremediğim herkese slmlar özellikle elif ve fatih..sizi görmek isterdim..neyse...umarım seneye görüşürüz..

lavinia19 demiş ki:
DARK-LORD demiş ki:
Malesef bende gidemedim :cry: şimdi şuraya destansı bir açıklama yazayımda lavinyak hanım beni fazla rezil etmesin siteye :LOL: ....

haluk ve nuraydan çok çok özürdiliyorum ( birkişiden de diliyorum ama ismini vermek gerekmiyor ) verilecek her cezaya kabulüm :cry:
bu timsah gözyaşlarıyla kimseyi kandıramazsın ve susturamazsın..rezil ve rezil ötesi insan.. :D olum sana ne desem azdır..allah seni bildiği gibi yapsın...herkes rezilliğini biliyo daha fazla konuşmak yersiz.. :D :D

not :haluk ve ben affetmiyoruz seni( 3 burma bilezik alırsan düşünürüz :D )

Allahtan çok insaflısın nuray, 3 burma bilezik hadi kendini hesaba kattında haluku niye karıştırıyorsun yahu belki adamla 2 bira ile halledecektik :p dedim bu kız beni rezil eder ettinde sağol yani bir karizmamız vardı iki paralık ettin iki dakikada :LOL: neyse artık alacağız bilezik yoksa çenesinden kurtulamam biliyorum

bol pogo bol headbangli bi pazar günü geçirdim.. sıcaklar cok baydı.. fiyatlar normalin biraz üstündeydi ancak bi festivale göre normaldi. cok fazla propoganda vardı herşeye karşıyız olayını benimsemedim bana saçma geldi hatta bi ara F1 e karşıyız dediler ama kimse alkol yada sigaraya karşıyız demedi, ufak kağıtlarda kürdistan yanlısı kagıtlar dagıttılar cok fazla siyaset gördüm elbette benimde katıldığım konular vardı ancak .okunu çıkartmışlardı karşılığın, bu yüzden seneye bu festivale manowar bile gelse katılmayı düşünmüyorum, ilk ve sondu.

Cehennet666:dostum ben rastlamadım o tip konuşmalara.. o yüzden dedim zaten bir aşırılık görmedim diye..

lavinia19:yha ben seni göremeden göçüp gidecem bu dünyadan yha:( 2 gün aynı havayı soluyup da görüşemedik yha:( ben festivalde olduğunu bilmiyodum:(umarım başka sefere:(

distopik: False in Truth 'ı harika buldum:) onlar sahne aldığında çadırda uyukluyodum ilk.. brutali duymamla oraya varmam bir oldu:D gayet iyiydiler..zaten adam gibi coştuğum tek gruptu diyebilirim.. yine vardı iyi gruplar ama ben çoğunu kaçırdım:D :S

Geçen seneye göre özellikle yaş ortalaması inanılmaz düşmüştü... Herkes bir yerde birşeyin propagandasını yapıyordu aYNaLI-SuCuK'a katılıyorum cok fazla siyaset vardı hatta suyunu çıkarmışlardı yemek fiyatları kaliteye göre çok pahalıydı bana göre birde anlamadığım Ice Tea, nescafe vs vs standlarının orda ne işi olduğu...

ozgurv demiş ki:
Geçen seneye göre özellikle yaş ortalaması inanılmaz düşmüştü... Herkes bir yerde birşeyin propagandasını yapıyordu aYNaLI-SuCuK'a katılıyorum cok fazla siyaset vardı hatta suyunu çıkarmışlardı yemek fiyatları kaliteye göre çok pahalıydı bana göre birde anlamadığım Ice Tea, nescafe vs vs standlarının orda ne işi olduğu...

''Ice Tea, nescafe vs vs standlarının orda ne işi olduğu...'' iyi bi olaya parmak bastın harbi ne alaka :idea: :?: :!:

Onlar coce cola'la yarşı, coce cola company'e değilmiş demek ki :p İlginç bir ironi tabi...

Yemek fiyatlarıyla pek ilgilenmedim, tek gözleme ile köfte ekmek yedim bir de tabildot çıkardılar beleşe onu yedim..

Demir Demirkan erken çıktı, tam sıcaktan bunalıp kafamı ıslatmaya çeşme kuyruğuna girmiştim direk koştum...

Sevdim festivali güzeldi oldukça.. Kürdistanla ilgili kağıt da görmedim, en çok standlarda bulunan kişilerdendik ki kendimiz de bildiri dağıtıyorduk ona rağmen bu tür şeyler nasıl beni değil de ilgilenmeyenleri buluyor anlamadım.. Ki orada Kürt yayınlar satan tek bir stand vardı, evet oradaki amcamız da biraz ırkçıydı.. Bunun festivalle ilgisi yok ki? Ben Türkiye Sosyal forumunun bildirisini dağıtırken batmıyor o dağıtırken niye batsın.. Festivalin suçu değil bu, standlarla ilgili bir durum...

O karşı olma durumu bi yerden sonra oldukça geyik oldu.. Özellikle Halkın takımı Beşiktaşımız afişlerini asınca.. :) Çarşı alayına karşı yazısı daha sonra; Çarşı yemeğe karşı, Çarşı işemeye karşı, Çarşı headbange karşı olarak değişse de :p eğlenceliydi.. Kendimizle de dalga geçmeyi bildik yer yer...

Yine de;

Savaşa karşıyız, Beşiktaşlıyız...

:p

ya siz onu bırakın.. sölimiyim diyorum da, sinirleniyorum.. :)

Converse olayı nedir..!?
bu amerika karşıtı gençler içersinde bunu giymeyeni dövmüyorlarmı(!)?
ya bu kadarmı çocuk olunur, bu kadar mı gaza gelinilir.. İnsanlar bu kadar mı işlerine geleni yapar gelmeyeni yapmaz...

tartışmıyorum artık yok.. :)

LostLife demiş ki:

Convers olayı nedir..!?
ya bu kadarmı çocuk olunur, bu kadar mı gaza gelinilir.. İnsanlar bu kadar mı işlerine geleni yapar gelmeyeni yapmaz...

coca cola içmeyiz amerikan mali converse giyeriz ama sanki amerikan malı değil valla böyle şeyleri yapacak bi ülkede yaşamıyoruz neyin boykotunu yapıyoruz kolamı içerim converse'm var 3 yıllık ama daha çok adidas giyerim mutluyum mesudum.

_opeth demiş ki:
LostLife demiş ki:

Convers olayı nedir..!?

coca cola içmeyiz amerikan mali converse giyeriz ama sanki amerikan malı değil valla böyle şeyleri yapacak bi ülkede yaşamıyoruz neyin boykotunu yapıyoruz kolamı içerim converse'm var 3 yıllık ama daha çok adidas giyerim mutluyum mesudum.
sana katılıyorum nedense bana herkesin atladğı olaylar garip geliyor dediğin gibi adamlar coca colayı içmeyin diye propoganda yapıyorlar ayaklarında converse...belkide bu yüzden hala coca cola içmeye devam ediyorum!!!herkes savunduğu şeyi özüyle savunmalı bence,belki bu söylediklerim yahudiye hizmet diye algılanabilir ama öyle de değil

:)converse giymeyen bu sıcakta botlarınla festivale gitmiş biri olarak hiç üzerime alınmıyorum:D ama orda benimde dikkatimi çekmişti %90 converse giymişti insanlar..

sanırım bu festivalden bir distopik bir de ben ve erhan memnun kaldık:)

distopik'e gene katılıyorum

savaşa karşıyız,beşiktaşlıyız:Dzuhahaha

:D Hiç converse'im olmadı, bildiğin spor ayakkabılarla gittim, evet onlar da nike'tı kabul ediyorum ama alındığı sırada haberi olmadı.. Para iadesi yapmadığından değiştirsem de yine nike ya da adidas almış olacaktım.. Ben nike2a kola2dan daha karşıyım aslında... Bu kadar şekile takılmamak da gerekiyor...

Ayrıca cola'ya karşı olmak pek mantıklı bir olay değil, direk olarak kola içmeyin diyen anti-kapitalist kitlelerle pek karşılaşmadım. Kola bir simge olduğu için bu festivalde bulunmadı yoksa cokecola company ürünleri vardı gördüğünüz gibi.. Ki zaten bu tür boykot işlerini gerekli ekonomisyenlerle tartışırsanız, cokecola company'nin Türkiye'de boykot edilmesi, hatta orta doğunun tamamıunda bile boykot edilmesi, karları açısından fazla bir kayıp değil... McDonalds gibi değiller yani... Kazancının büyük bölümü gelişmiş ülkelerden olurken, McDonalds gibi firmalar 3. dünya ülkelerindne kazanıyorlar... vs..vs..

Queen_of_Metal; biz iki otobüs geldik festivale, tamamen mutluyduk dönüşte, öyle ki herkes uyudu :p

eheh olsun :p Bir de hatun arayanlar bulamadı sanırım, onlar da memnuniyetsiz kalmışlardır...

Nestor da sanki pek memnun değil gibiydi, ya da yorgunluktandı onunki bilemiyorum, erken kaçmışlar zaten hoşçakal diyemeden..

Biz karşılaştık mı hiç acaba ya, Setheist tanıştırmadı kimseyle, nerde o :p

Buradaki insanlar nerelere kurdu çadırlarını?

Haluk bir ordan bir oraya gidiyordu zaten ne zaman görsem böyle bir heyecan koşuşturma... :p

Bizim çadır en sondaydı ormana giden kapğının orada.. İzmir tayfası diye bir yazı vardı bir de...

Hatta son pazar gecesi İzmir otobüs 20 milyon diye bağıran tiplerden biri belki de bendim :shock:

TV'de sanırım o hatun arayanlardan biri hatun bulmuş elindeki kartonu arkadaşına devretmiş.. Öyle dedi evdekiler ama bilmiyorum bana ilginç geldi...

Geri