Analog Delay Ama Hangisi?

add+ analog delay kullanan arkadaşlar varmı aramızda önerirmsiniz yada max 200 tl analog delay önerileriniz nelerdir. ekipman olarak gibson studio ve ht 5r kullanıyorum. benim için üstünde efekt olması fln önemli değil sadece solarda delay yapsın yererli :D

add+ pedalları fiyat performans olarak çok başarılı.daha önce kullandım...gerçekten başarılı bir pedal...atilla tanaydın ın bence yaptığı en başarılı pedallardan birisi...üzerine kalan paranızı da farklı pedallarda kullanırsınız....şu ana tc nova repeater kullanıyorum.amacınıza add+ daha uyuyor gibi ...hatta bulursam 1 adette alma niyetimde var...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
benim deneme şansım olmayacak internet üzerinden alıcam bu yüzden önerileriniz çok önemli benim için. eklemeyi unuttum tonu bozan djitalleştiren bi pedal da istemiyorum olabildiğince transparan olmalı.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
add+ pedalları fiyat performans olarak çok başarılı.daha önce kullandım...gerçekten başarılı bir pedal...atilla tanaydın ın bence yaptığı en başarılı pedallardan birisi...üzerine kalan paranızı da farklı pedallarda kullanırsınız....şu ana tc nova repeater kullanıyorum.amacınıza add+ daha uyuyor gibi ...hatta bulursam 1 adette alma niyetimde var...

gerçekten add ye çok yakınım ama baz alabileceğim ne bi videosu var ne de kullanan çok kişi bu yüzden başka öneriler olmazsa alıp denicez artık şansımıza.

Kullannıp beğenmemiştim almanı da önermem add delay.sebebi de tonu mu öldürdüğünü düşünüyorum ben ve delay efektinin o geri dönüşleri çok yapmacık gelmişti

arkadaşlar çok sağolun yardımınız için . add delay truebypass, el yapımı, ömürboyu garantili ve 100-120 tl civarında olduğu için şu an bu fiyata rakipsiz gibi sanki. bu fiyat aralığında aynı özellikleri taşıyan analog delay varsa önerilerinizi bekliyorum.

MS Delay de iyidir, aynı fiyatlarda olmalı. Söylediğin özelliklerin aynısını sağlıyor, ve istersen çift zamanlı versiyonunu da alabilirsin. 130-140 gibi birşeydi sanırım çift zamanlısı.

daha önce görmemiştim, yazılanlar doğruysa (olumsuz yorum görmedim %99 doğrudur) adam şahane işler yapıyor piyasadaki pedallara para dökmenin hiç bir mantığı yok yani..
Bence öyle. Tabiki çok küçük farklılıklar olacaktır. Ama aradaki fiyat farkına değecek farklılıklar değil. Ben ms pozitronun yaptığı; isp decimator muadili ms noise gate i, suhr riot muadili ms distortion ı, çift zamanlı delay pedalını, keeley compressor muadili ms compressor pedalını kullanıyorum. Ve hepsinden memnunum, hatta bunlar için aldığım çoklu adaptörü bozulması benim hatam olmasına rağmen ücretsiz tamir etti (ya da değiştirdi, bilemiyorum).

Anlayacağın, Mustafa abi iyidir iyi :)

takas yoluyla yaptırmıştım delayı, kullanıyorum ve gayet memnunum. ms iyidir iyi =)
yaptığı delay tam olarak analog değil sanırım içinde çip varmış yani ses tekrar işleniyor bölö olduğu zaman yada ben yanlış biliyorum. tonunda bi dijitalleşme yada herhangibir değişiklik yapıyomu. delay pedalı benim tonumu hiç bir şekilde değiştirmemeli (en azından kötü yönde) sadece tekrar yapsın tek işi bu olsun :D

Geri