Plak - Ankara

Selam,

14 Mart aksami Balans'ta RAKI performansini canli olarak KROCK FM 94.5'ten ve www.krockfm.net' ten dinleyebilirsiniz :)

Kapi acilisi 21.00

Arkadaşlar Tüm ekibinizi, 29 Nisan PAZAR günü saat 18.00 da Tunalı BİZİZ bara BLACK TOOTH konserine bekliyoruz....
Giriş Ücreti : 5 YTL
Yıkıma hazır olun..........
BLACK TOOTH
Teşekkür Ederiz

ahahaha
heyse ki yanağımdan süzülen sümükler ve salyalar çıkmamış karanlıktan :D

arkadaşın gazına geldim asla binmemeliydim, ayrıca fotoğraf çeken 2 şahıs daha oldu onlar nerde yayınlanacak merak ediyorum :D:D:D

lan onur lan onur
^^

Kayıtlar bitmeden söylemeyeyim dedim, şimdi rahatım. :) Yeni kadro çok başarılı olmuş, yeni beste de günümüz şartları ve ruh halini gayet güzel anlatıyor. :D "Oyunuzu bana verin. Bana verin ki, ben de size vereyim." :LOL:

Yalnız grubun adını neden değiştirdiniz? Açıkçası ben Rakı ismini daha çok tutuyordum. :p

Sevgiler...

geçici durumlar

silent_guitar demiş ki:
Kayıtlar bitmeden söylemeyeyim dedim, şimdi rahatım. :) Yeni kadro çok başarılı olmuş, yeni beste de günümüz şartları ve ruh halini gayet güzel anlatıyor. :D "Oyunuzu bana verin. Bana verin ki, ben de size vereyim." :LOL:

Yalnız grubun adını neden değiştirdiniz? Açıkçası ben Rakı ismini daha çok tutuyordum. :p

Sevgiler...

Rakı ile bi alakamız yok artık abi Rak yeni bi kurulum

Onur herşey için teşekkürler destek oldun moral verdin,seviyoruz seni :) bi de bi konser düzenlemeliyiz Tribal 'le en kısa sürede.

Rak

rakAnttepe1.jpg

Rak (Hazar,Günhan,Burak)
Rak - Bağırta bağırta isimli parçasıyla Nokiasupersound yarışmacısı
www.muziksesinolsun.com

Geri