Plak - Ankara

sizin gibi amatör grupları yerli malı haftası etkinliklerinde görmek isteriz:) şarkılarınız ismail yk yı anımsatıyor sanki:) ekonomik krizde bizde parasısız böyle boş hayal peşinde koşarsanız tabi terkedilirsiniz:))))))

siz çok muhteşem ötesi acyiiiiip güzel süper bomba bir grupsunuz plağınız çıksın peynir ekmek gibi satarsınız bir numara olursunuz televizyonların vazgeçilmez grubu olursunuz amatör olmanıza rağmen profesyonellere taş çıkartırsınız sizi biz gençler ayıla bayıla dinliyoruz şarkı sözleriniz muhteşem ötesi bu kadar anlamlı söz metalicada bilede duymadım:)

cenko demiş ki:
siz çok muhteşem ötesi acyiiiiip güzel süper bomba bir grupsunuz plağınız çıksın peynir ekmek gibi satarsınız bir numara olursunuz televizyonların vazgeçilmez grubu olursunuz amatör olmanıza rağmen profesyonellere taş çıkartırsınız sizi biz gençler ayıla bayıla dinliyoruz şarkı sözleriniz muhteşem ötesi bu kadar anlamlı söz metalicada bilede duymadım:)

peki ...

resimleriniz çok komik tam you tubeluksunuz hehehheh küçük emrahın küçüklük fotoğrafları gibi, şarkılarınızda benziyo çıksın ertesi gün alıcam albümü bir tane alıcınız var :D

plak

l_e9a4f39b6bb643d8a6badfef3932d00dc.jpg

Küçük Emrah'ı sakız diye çiğner atarız biz.

arkadaki izbe yer otoparkmı resim stüdyosunda niye resim çektirmediniz:) emrah olsa öyle yapardı nede olsa amatör değil tabi naparsın

ı am from new york, ı am twenty-seven years old,ı love party,ı love animal,ı love youuuuuu
ok dusty :D
emrah kurban olsun size
sakız gibi patlamayın inşallah

jack daniels yarışmasının gecesine ikinci olan grup çağrılmış üzüldüm rakı grubu çağrılmalıydı ama malesef mitoz bölünme geçirdiler malesef yoklar yeni plak grubu yarışmaya katılsa birinci olurlar :) rakının iki üyesi yok ama olsun bi tane eleman birinci olmaya yeter belki:)

cemburakakin demiş ki:
Parasızlıktan veya terkedilmişlikten değildi moralimizin bozukluğu.
Ankara bizi bu hale soktu... Gri gökyüzü altında , hayata alışamayanlar,
arada kalıp bocalayanlar, terkedilen ,ama hayatı sıradanlaştıran
alışkanlıklarını terkedemeyen insanlar için görünmez bir kafes burası.

güzel yazı.. günlügüme yazmalıyım:) kolay gelsin, bol sabır ve çalışma gücü..

zapin demiş ki:
cemburakakin demiş ki:
Parasızlıktan veya terkedilmişlikten değildi moralimizin bozukluğu.
Ankara bizi bu hale soktu... Gri gökyüzü altında , hayata alışamayanlar,
arada kalıp bocalayanlar, terkedilen ,ama hayatı sıradanlaştıran
alışkanlıklarını terkedemeyen insanlar için görünmez bir kafes burası.

güzel yazı.. günlügüme yazmalıyım:) kolay gelsin, bol sabır ve çalışma gücü..

saol king
gözümüzsünüz..
:)

plağın albümü çıktımı çıkması lazımdı hiç duyamadıkta:) şey acaba ankaradki yerel televizyon programlarındamı albümlerini tanıtıyorlar clipleri yerel televizyonlardamı dönüyor :) patlayamadılarmı yoksa :) cvp verirmisiniz çocuklar

cenkoya katılıyorum resimleriniz çok komik:) ayrıca klibinizde trabzon kolbastıyı oynamanızı ricaediyorum bugünlerde çok moda çok seviyorum o dansı ben trabzonluyum belki ondandır.:) bende gözünüzmüyüm kulağınızmıyım:)

bu grubun solisti şarkı söylerken çok bağırıyor şarkı söylemek bağırmak değil bunu eleştri olarak almayın dostça bir yorum yaptım.

melisa_89 demiş ki:
plağın albümü çıktımı çıkması lazımdı hiç duyamadıkta:) şey acaba ankaradki yerel televizyon programlarındamı albümlerini tanıtıyorlar clipleri yerel televizyonlardamı dönüyor :) patlayamadılarmı yoksa :) cvp verirmisiniz çocuklar

albüm daha çıkmadı ilgin için teşekkürler.

Geri