Plak - Ankara

lan kaşarlı hibine öncelikle yazına bir bakıyorumda bir serdeniş bir dışa vurum almış götürmüş kendinden geçirmiş bünyeni burağım kuzum bak sende al bi fhm kapan bi wc'ye ilik olm hatunlar sinir stres akar gider iz kalmaz bünyen akor olur sonracıma bi müzik insanı olarak keman hakkında "effsehheehe<:9.. bayan getirin gıy gıy takılalım"şeklinde konuşmanda eminimki güzel bayanı daha bi tiksindirmiştir bende bi nebze yadırgadım bu tepkini neyse şeftali meyve toplıyalım diyorsunda be şerefsiz ben biliyom sen geldiinde ne topladıını senin şeftali derken kavun derken neyi kastettiğini gelde kingin kralını burda oyna fayans döşeyek kavede takayım tavlayı kolunun altına okeydede eline vereyim cücük

bizizde konseriniz süperdi tarzınız cidden çok iyi besteler çok sağlam olmuş..kaydınız varsa en yakın zamanda nerden bulabileceğimi söyleyin :D

başarılar başka bi konserde görüşürz yine umarım :)

biziz deki konserde gerçekten süperdiniz.çok kaliteli ve eelenceliydi.herkes çok beendi=)ayrıca konser öncesi yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkürler.inanın bizim için büyük moraldi=)hep böyle devam edin!!başka konserlerde de görüşürüz umarım=)

ehehe

Mahir (mbk)kaç yaşındasın ki sen abi? Bizim kadar dinozor olamazsın sanırım :)

Abi magicfloyd sizin grubun bütün programını dinleyemedik ayrılmak zorunda kaldık ama güzeldi bayaa, utanmadan da itiraf etmek isterim biz grupça sizin vokaliste hasta olduk (başta ben) kendisinin posteri falan mevcutsa ben odama asmak istiyorum. Ahada söyledim var sen hesap et ne berbat herifleriz biz :D

Arkadaşlar 29 Ekim C.tesi Akşamı saat 20:30 da Saklıkent'te çalıyoruz , tüm arkadaşları dinleyicileri dostlarımızı bekleriz , hep beraber eğlenelim..
:)

Roll the Night @ Resimli Bar - BURSA

22Ekim cumartesi
Girişin 7.5 ytl olucağı (1 bira dahil) gecede Görükleye ve Üniversiteye Resimli barın önünden ulaşım sağlanucaktır.
Kapı açılışı 20:00

Çıkıcak Gruplar :

Rakı -ankara-
Ruj -ankara-
Aura -bursa ist-
Carbon -bursa-

Resimli (Ünlü Cadde Heykel / BURSA 223 68 51)

Rakı Bursa'da !!!!! :D
21 Ekim gecesi bineceğiz aştiden grupça, gelmek isteyen olursa bizimle mail atabilenzi.
[email protected]

Ps: Bu arada www.purevolume.com/rak adresine yeni mp3 eklendi.

raki107gr.jpg

Saklikent konserindeki performansınızdan dolayı kutluyorum... Çektiğim birkaç fotoğraf daha var onları da eklerim bir ara.

Rakı merhaba.........

Biz AuRa. Bursa Resimlide birlikte konser vermiştik. Çok eğlenmiştik.
Şimdi Ankaradayız.. Bu cuma günü (17 Kasım) Saklı Kentte Mavi Sakal konser veriyor ve biz de onlarla sahne alıyoruz. Sizleri de konserde görmeyi çok isteriz..

Görüşmek üzere.
Sevgiler

Bilgi: www.maviordu.com

Geri