Kemper Profiling Amplifier Bilgi Ve Tartışma Başlığı

Profiller hakkında şöyle bir şey söylemek istiyorum. Dimarzio'lu gitarla yapılmış profiller ve Dimarzio'lu gitarlar birbiriyle çok iyi anlaşırken diğer gitar ve profiller bazen tuhaf bazen eh işte sonuçlar verebiliyor. Gitarınızda Dimarzio takılı ise ve paralı profil alacaksanız aklınızda bulunsun. Dimarzio kendi karakterini tona fazla veren bir manyetik. EMG'li profiller genelde bu yüzden başarılı ve çoğu kişi profilleri EMG ile yapmayı tercih ediyor nedeni baskın bir karakteri olmaması ve flat eq'ya sahip olması yüzünden. Blackouts'lar başka bir hikaye yani ben herhangi bir profile default olarak uyduklarını nadir gördüm illa ki çıkışları çok fazla geliyor. Hatta Blackouts'la yapılmış profillerde bile öehh dedirtiyorlar.

Amfi kabin efekt cesitliligi yada islemci vs farklari var mi? Siteden bir kac dokumana baktim, belki yeni urun oldugundan goremedim. Ax8 vardi aklimda fakat onun satistan kalkmasi ve kemperin boyle bir urun cikarmasi herbakimdan komple cozum gibi geliyor.

Amfi kabin efekt cesitliligi yada islemci vs farklari var mi? Siteden bir kac dokumana baktim, belki yeni urun oldugundan goremedim. Ax8 vardi aklimda fakat onun satistan kalkmasi ve kemperin boyle bir urun cikarmasi herbakimdan komple cozum gibi geliyor.
O kısımların hepsi ortak, web sitesinde rig exchange i incelersen anlayabilirsin, tüm profiller tüm aletlerde aynı şekilde çalışır...

Bana yine de 1600 euroluk aleti yere koyup üstüne basmak mantıklı gelmiyor, kemper forumlarında üzerine bira dökülmesi geyiği çok yapıldı hatta capslerle falan... expression pedalı da yok üzerinde...

Ne sıklıkta sahne, prova görecek alet ona göre karar vermek lazım...