jackson jt-580lp köprüsü hakkında

merak ettigim bir konu var ilk olarak jt580 in kalite olarak degerledirmenizi istiyorum vede bu sistemin herhangi bir uyarlama gerektirmeden orjinal floyd rose ile degisimi mümkünmüdür

jackson experleri yardimlarinizi bekliyorum

Saygilar
DT :twisted:

Orjinal floydla değişir tabi niye değişmesin. Ben Jackson Dkmg var üstünde jt580 köprü , üst anahtarlar açık şekilde tremolo koluyla ne yaparsam yapıyım gitmiyo akort falan kendi adıma çok memnunum. İyi bi sistem kesinlikle

Prelektro demiş ki:
Orjinal floydla değişir tabi niye değişmesin. Ben Jackson Dkmg var üstünde jt580 köprü , üst anahtarlar açık şekilde tremolo koluyla ne yaparsam yapıyım gitmiyo akort falan kendi adıma çok memnunum. İyi bi sistem kesinlikle

Sabit köprülü gitara da original floyd takabilirsin ama önemli olan gitarda ne kadar değişiklik yapman gerektiği.. Bildiğim kadarıyla jt-580 original floyd ile değişirken tek bir sorun çıkartabiliyor o da telleri sıkıştırmak için çevirdiğin yuvarlak kısımların original floyd rose'da biraz fazla uzun olması.. Eğer o vidalar oraya sığmazsa mecburen ordaki ufak kısmı biraz genişletmen gerekir...

Geri