GaReZ (Alternatif-Hard Rock) - Ankara

DEDE demiş ki:
melih pavyona mı düştün lan.istanbul taşı topragı altın dıye gittiydin..hayırdır

yok olum ben pavyona düşmedim de sanırım sen düşmek üzeresin.baksana dünya para verip aldığın hard case i satıyomuşun hayırdır. :LOL:

murat sende anında satmışsın ha bizi.seninle çekceklerimiz daha kaliteli olacak falan:) demek bilerek kötü çekiyodun beni. :LOL: :LOL: :LOL:

yavv bu arada bu istanbulda adam gibi müzik yapan grup yok anasını satıyım ya.bende diyodum niye gruplar ankara'dan çıkıyo.burdakiler hala metal yapmaya çalışıyolar. :LOL: :LOL: :LOL:

neyse formunda içine ettik.hadi ben işlerime geri dönüyorum dostlar kalın sağlıcakla sıkı çalışın.bu arada hafta sonu ankara'ya gelicem İnşallah.oralardaysanız görüşelim.

son olarak

...GaReZ Performans...

1- http://www.youtube.com/watch?v=S4E123-B1QI

2- http://www.youtube.com/watch?v=wTgS_yQJq1E

kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Olum Melih seninle anlaşma problemimiz var heralde.
Görüntülerdeki ses ve görüntü kalitesini görmüyomusun? Allahallah ya...
Nedir yani senle daha iyi olacak diyince satmış mı oluyoruz..
Tabi ki daha iyi olucak. Çünkü tecrübeyle öğreniliyor herşey.
Böle herşeyi başka yere çekmesen etmiycez forumun içine.
Rica ediyorum Melihcim..

Hade görüşürüz...
Kolay gelsin... :)

melihcim espri yapmış canım murat seni eleştirmemiş heralde :D :D :D yanlış anlaşılmna olmasın hani bu arada izleyenler görüntülere aldanmasın soundumuz duyulduğundan daha ii olucaktır elbette, mekan çok dar olduğu için performansa dayalı bişiler pek yok gibi ama şimdilik elimizdeki bu, bununla idare edin :D :D :D bizi izleyenier bilir zaten ama en kısa zamanda daha iileriyle karşınızda olcaz :twisted: :twisted:

Arkadaşlar sizi bu konserinizde izlemiştim.
Bu görüntülere yer verdiğinize sevindim. Kendimide eylenirken görmüş oldum böylece. :LOL: :LOL: :LOL:
Evet ses ve görüntü kalitesinin düşük olduğu belli oluyor ama şunu içtenlikle ve samimiyetle söyleyebilirimki
sizi orda canlı canlı sonuna kadar seyreden izleyen biri olarak tek kelimeyle HARİKAYDINIZ...
Böyle hoplayıp zıpladığım ve eylendiğim nadir konserlerden biriydi...
Sizi Hacettepe Rock Şenliğindede izledim arkadaşlar ordada mükemmeldiniz...
Bestelerinize bayılıyorum... Öyle güzel yazılmış ve öyle içten ki...
Ki kendi şarkılarınızı çaldığınızda sizi kendinizden geçmiş görüyorum sahnede özelliklede vokaliniz Murat...
Serkan soloların mükemmel...
DEDE de bas'ı konuşturuyor adeta.
Arda bu arada Gazi konserinizde kameraya yaptığın hareket o günün bomba espririsyi. Yarıldık arkadaşlarla... :LOL: :LOL: :LOL:
Siz harikasınız arkadaşlar...
Dilerim sizlerle tanışma imkanıda bulurum.

Sizden yakın zamanda yenilenen kadronuzla yine harika bir konser bekliyorum GaReZ...
Giray senli GaReZ i çok merak ediyorum???

Çalışmalarınızda başarılar...
Bu arada yeni demo ne zaman geliyoooo???

:)

trtmurat demiş ki:
Olum Melih seninle anlaşma problemimiz var heralde.
Görüntülerdeki ses ve görüntü kalitesini görmüyomusun? Allahallah ya...
Nedir yani senle daha iyi olacak diyince satmış mı oluyoruz..
Tabi ki daha iyi olucak. Çünkü tecrübeyle öğreniliyor herşey.
Böle herşeyi başka yere çekmesen etmiycez forumun içine.
Rica ediyorum Melihcim..

Hade görüşürüz...
Kolay gelsin... :)

muratım yanlış anlamışsın abicim espiri yapmıştım.hatta orda bol bol gülme işareti kullandım falan.ama anlaşılmamış tam olarak neyse.yoksa tabiiki her geçen gün daha iyi olcaksınız.olmanızıda isterim canı gönülden.bak üzüyorsun beni espirilerimi anlamamakla haa.:D :D :D

...GaReZ Performans...

1- http://www.youtube.com/watch?v=S4E123-B1QI

2- http://www.youtube.com/watch?v=wTgS_yQJq1E

Melihcim bu arada sende çok iyiyidin bu linklerini yazdığınız Gazi konserinde.
İstanbula gitmişsin anladığım kadarıyla. Başarılar diliyorum yeni yaşamında..

GaReZmaniaaaaaaaa.... :LOL:

Ya arkadaşlar şimdi Hüzzamı dinliyorum yinede siz manyaksınız ya...
Nasıl güzel bir şarkı yaaaaaa...
HÜÜZZZAAAMMMMM....

:)

saol lovesongster teşekkür ediyorum.hem konser yorumun için.hemde hayatta başarılar dilediğin için.İnşallah burda bi grup kurmaya çalışıyorum bende yeniden.GaReZ'e rakip olcam:p :LOL: :LOL: :LOL: (şaka haa murat gene yanlış anlama - kardeşiz olum biz)

GaReZ GaReZ GaReZ.... stadyumlardan bu sesleri duyar gibiyim.ben sizi en önden alkışlıycam canlarım benim.:) İnşallah öyle yerlerdede görürüz sizleri.

GaReZ fun clup kuruyorum.bide site yapalım ona.:D hadi GaReZ fun klüpte buluşalım.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Melihcim, canım kardeşim kusara bakma
sen öyle yazınca bende dedim bu adam beni niye yanlış anlıyo.
Ok sorun yok. Canımsın... :)

lovesongster yaptığın hoş yorum için teşekkürler.
sizin gibi eylenmesini bilen izleyici ve dinleyiciler olduktan sonra
GaReZ heryerde coşar coşturur... :LOL:

GaReZmania ha. çok hoş ya süpersin. :LOL: :LOL: :LOL:
Madem hüzzamı bu kadar çok seviyorsun hemen söyleyeyim yapacağımız yeni demo albümde Hüzzam daha bomba bir versiyonla karşınızda olacak...
Şu sıralar demo albüm üzerine yoğunlaştık ve çok sıkı çalışıyoruz.
GaReZ konserleride yakındır.
8)

dayyttt!!!
geçler neler yaptınız siz!

uzun bir aradan sonra yazmak güzel oldu foruma!
özlemişim valla!

vidyolar güzel; ki daha güzelleri de gelecek yakında..
çalışıp besteleri en iyi şekilde sizlere ulaştırmaya çalışacağız!

Giray la birlikte güzel işler yapacağız...

hadi bakalım!

Yolumuz açık olsun !

ya biz bu şarkılara yeni yorumlar getiriyoruz da bakalım dışardan tepkiler nası olcak?? merak ediyorum doğrusu...
bugün de Dede'yle görüştük, "off yine mi yeniden basları yazıcam???" dedi, hemen kaçmasam dayak yicektim galiba... geldiğimden beri nedense bööle bi sertleşme var ya şarkılarda, bakalım sizler nası bulcaksınız... :D

konserler ne zaman başlıyoooo....demo ne zaman geliyooo..forum neden durgunlaştı...hani GaReZ fanları,nerdesiniz....kaçıncı sayfalara düşmüşüz böyle..kaç zamandır msj atan filan olmamış..ayağa kalkın millett,durgunluk bize yakışmıyooo..

ne demiş ömer hayyam;

ayağa kalk! uyumak için önümüzde sonsuzluk var!!!

hadi garez ayağa kalk!!!

yanlız bunu 2.-3. yaşışım bi daha yazmam haaa. :p :LOL:

her gelen eleman yazsın bu foruma... :D
evet evet duyar gibiyim...
- Giray burda mı??
- BURDA HOCAAAMMM!!!...

Ankaraya döndüm ben arkadaşlar,
Let's Rock... :D

Geri