1964 Yapım Fender Stratocaster Usa Orjinal

ferrari tofaş karşılaştırması gibi olmuş sanki. ibanez benimde çok haz aldığım bir gitar değil fakat prestige fiyat ve performans olarak videodaki diğer gitarlara göre alt segment zaten. bir frank gambale modeli olsa yada super58 manyetikli bir artist serisi hada adil olurmuş anki

ferrari tofaş karşılaştırması gibi olmuş sanki. ibanez benimde çok haz aldığım bir gitar değil fakat prestige fiyat ve performans olarak videodaki diğer gitarlara göre alt segment zaten. bir frank gambale modeli olsa yada super58 manyetikli bir artist serisi hada adil olurmuş anki

Onu yazarken yanlış anlaşılmasın, bu modellerin arasında en sevdiğim Ibanez'dir aslında ama sanki yanlış bi karşılaştırmanın içerisinde burda. RG serisi daha modern bi ton veriyo diğerlerine oranla, böyle bi karşılaştırmada Ibanez'in S serisi kullanılabilir bence. Gerçi vidyoda markaları temsilen en bilindik modellerini kullanmışlar ama her ürün yapılış amacına uygun ses veriyo haliyle.

EMG'nin single manyetikleri gürültüsüz yani noiseless ve baya bi yüksek çıkışlı, o klasik Fender tonlarını unut, daha ziyade Jackson'ların falan single manyetik tonlarını düşün.

Bu kadar güven olabilir. Aynısından aldım geçen yıl, cidden süper gitar. Ben 300 TLye almıştım, Amerika fiyatı 200 + Dolar ama Türkiye'de ikinci eli ortalama 350 TLye bulunuyo ki baya göre uygun yine de.

Geri