Kaygan Zemin(punk rock) -İzmir/İstanbul

Merhaba millet.
Grubumuzun adı;Kaygan Zemin.New age punk rock icra edioruz.
ben grubu kısaca tanıtıyım.izmir'deniz.Demo'lar Adore'da satışlar.

Bass/Vokal:Doruk(ben)
Gitar/Vokal:Bora
Davul:Anıl

grupta 2 vokal war.bu 2 promo şarkıda ben söylüorum.Demo'daki "Aptal Aşık Online" adlı şarkıda bora vokal yapıo.

demo'daki şarkı listesi;

1.Yaz günleri
2.Aptal Aşık Online
3.Aşkmış
4.Arsızlık şarkısı
5.Küçük Kız
6.Çünkü Sen

Buyrun bunlarda promo şarkılar..

YAZ GÜNLERİ:
http://www.turkpunk.de/upload/mp3/kayganzemin/Kaygan Zemin - 02 - Yaz Asklari.mp3

ÇÜNKÜ SEN:
http://www.turkpunk.de/upload/mp3/kayganzemin/Kaygan Zemin - 06- Cunku Sen.mp3

hehe çok eğlenceli, çok sevdim ben :) Türkçe olması ayrı bi hoşuma gitti... Fırsat bulunca Ankara'ya da gelin bi ara .. Bu arada demo'daki diğer şarkılara nasıl ulaşacam..( Sadece Yaz günleri ve çünkü sen'i dinleyebildim.) Başarılar size..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
şu an demolar izmirde satışta.istanbul'a da gönderdik.3-4 hafta sonra sitemize koyulcak bütün şarkılar.şu an sitemiz yapım aşamasında.
ilgin için teşekkürler.ankara'ya konser ayarlanırsa nie gelmeyelim.her türlü geliriz.

Bugün grubu İzmirock'ta dinleme fırsatı bulduk.Kendilerinden emin olmaları ve sahne performansları itibari ile gayet iyiydiiler.Tebrikler...

Ne kadar gunesin anlinda sahne alsa da olay gsldi.
Seyirciyle dialog fln, sewdim yaw . . .

Olaylarinizi duyurun burdan akalim ortamlara :D

Basarilar . . .

guzeldi guzel.. ufaktan bir festival tadı yasandi backstage card'ları falan. icerde gazoz da verildi ben iki tane ictim ehehe..
(bora - kaygan zemin gitar/vokal)

pathetic demiş ki:
guzeldi guzel.. ufaktan bir festival tadı yasandi backstage card'ları falan. icerde gazoz da verildi ben iki tane ictim ehehe..
afiyet olsun :) kusura bakma gelcem deyıp de gelemedım ben. "cunku sen" de cok guzel tespitler yapmıssınız, "yaz gunleri"nde de aynı sekılde, söz yazarınız kımdır? tespitleri super de cografya bılgısı pek yok sanırım, yazın gunler uzun olur;) bir gun de canlı dinlemek umuduyla... basarılar :) (ceren)

haa bu arada 2. vokal sehırdısına gıdıyormus okumaya oyle duydum ben, ne olacak grubun akibeti?

casey demiş ki:
pathetic demiş ki:
afiyet olsun :) kusura bakma gelcem deyıp de gelemedım ben. "cunku sen" de cok guzel tespitler yapmıssınız, "yaz gunleri"nde de aynı sekılde, söz yazarınız kımdır? tespitleri super de cografya bılgısı pek yok sanırım, yazın gunler uzun olur;) bir gun de canlı dinlemek umuduyla... basarılar :) (ceren)

haa bu arada 2. vokal sehırdısına gıdıyormus okumaya oyle duydum ben, ne olacak grubun akibeti?
ordaki minik ironiyi yakalamaniz cok hos..
teorik olarak uzun pratikte kısa yaz günleri.. :)
tatil hemen bitenzi cünkü.. eheh.. neyse. grup tam gaz devam ediyor cünkü ben en az 3 haftada bir zaten izmire geliyorum. böylece tempoyu korumayi düsünüyoruz. umarim hersey yolunda gider.. bi dolu proje ve konser var yasasin! ;)

Geri