Kaygan Zemin(punk rock) -İzmir/İstanbul

pathetic demiş ki:
Finale kaldik.. ama sonumuz mechul.. ;) destek millet!
evet valla,tebrikler.arkanızdayız tabi de...yalnız pek destekle olcak gibi değil,zira jüri üyeleri harbi karizma abla ve abileri barındırıyo;bu sebepten derim ki allah yardım etsin,kolay gelsin!!

kastor demiş ki:
pathetic demiş ki:
evet valla,tebrikler.arkanızdayız tabi de...yalnız pek destekle olcak gibi değil,zira jüri üyeleri harbi karizma abla ve abileri barındırıyo;bu sebepten derim ki allah yardım etsin,kolay gelsin!!
hmm... ben de gelsem? 8) :roll: malum izmirdekin de varolamadıydık... eger 4 ekımdekı dalgam ıyı gecerse 8. inde istanbuldayım. hangi kampuste oluyor bu işler?

casey demiş ki:
kastor demiş ki:
pathetic demiş ki:
hmm... ben de gelsem? 8) :roll: malum izmirdekin de varolamadıydık... eger 4 ekımdekı dalgam ıyı gecerse 8. inde istanbuldayım. hangi kampuste oluyor bu işler?
güney kampüste(türkçesi:güzel manzaralı ve güzel binalı olan).saatli binanın önündeki çimlerde.sen gel,yerin hazır zaten...

kastor demiş ki:
casey demiş ki:
kastor demiş ki:
pathetic demiş ki:
güney kampüste(türkçesi:güzel manzaralı ve güzel binalı olan).saatli binanın önündeki çimlerde.sen gel,yerin hazır zaten...

ehe gerçekten eğlenceli olacak.şanslıyız ki finale kaldık.o atmosferi tatmak bile yeter gerçi.

slm finale kalmanız çok süper bir olay parçalarınızı henüz dinleyemedim ama eminim süper olmuştur zaten kaygan zemin yapar da kötü olur mu hiç:d izmiri çok özledim şimdiden yaaa ankaraya gelip de haberdar ermezseniz bozuşuruz walla neyse başarılarınız daim olsun bora bu arada saçlar süper olmuş...

Hiç dinlememiştim. Sadece duymuştum. Ben çok beğendendim. Ayrıca finale kalmanızada cok sevindim..
Umarım kazanırsınız..

Başarılar..

slm millet en sonunda dinleme fırsatım oldu parçalarınızı başarılar size iyi şanslar...

Geri