Gemide

valla bi yorum yapmak istiyorum ama herşey den miş ben susuyorum. ama Erkan Can için bişey deyim adam ŞENER ŞEN gibi üstün bi oyuncu değerinin bilinmesi lazım :)

Bence muhteşem bir film.Replikler,oyuncular ve filmin teması çok iyi.
"Bir ülke ya zinadan,ya binadan yıkılır." ilginç bi replik epey bi düşünmüştüm bu lafın üstüne..

Erkan Can ı çok beğenirim oyuncu olarak bu film de güzeldi ama sadece farklı bi konusu olduğundan onun dışında pek bir etkileyicilik yoktu.

aslında o konuda haklısın. alışıla gelmiş türk filmlerinin dışında bir yapım.

ben şahsen çok beğendim.

saygılar

G

Guest

erkan can abimize saygılar sevgiler - nede olsa bursalı :p filmde süper - güzel kafayla ayrı bi güzel :D

Kamil ben acıktım. :LOL: Çok iyi repliktir ve sürekli tekrar eder film içerisinde.

didi_in_chains demiş ki:
Filmdeki ot çekme sahnelerine bayılıyorum acayip özendirici..Diğer böyle bir filmde "temmuzda" adlı fatih akın filmindeydi... =)
Temmuzda filmindeki hangi sahneden bahsediyorsun sevgili didi_in_chains?

Sevgiler...

Yolculuk sırasında gece yere yatıp gökyüzünü izliyorlardı ve ot içmişlerdi sonrasında...Baya oldu pek detaylarını da hatırlamıyorum.

erkan can'ın oyuncluğu harika. gemide adını duyunca ve gemiler inanılmaz bir ilgi alanım olunca çok şey bekledim sanırım :) haz almadım filmden kısaca.

herşey gerçekte olduğu gibiydi
gerçek gibi bir filmdi ya da film gibi bir gerçek, gecenin bu saatinde böyle garip bir yorum çıktı ortaya

"Süper diyaloglara ve küfür kullanımına hastayım" dersem ayıp etmiş olur muyum acaba? Küfür haznemi genişletmiş bir filmdir.Bunun yanısıra Türkiye gerçeklerini bu kadar cüretkar yansıtan bir film hiç izlememiştim.

bu film çıktığında ortaokulda falandım sanırım 98 se. baya ses getirmişti ama o yaşta izlemek için kasmadım. aradan yıllar geçti, filmden parçalar inciswf ler ortalarda dolanmaya başladı, o zaman dank etti kafama. neyse bulup indirdim,dün gece izledim. çok gerçekçi şahane diyaloglar var. sevdiğim yerli filmler arasına girdi.

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler