Cort gitarlar hakkında

Teller atar özelliklede yeniyse.Çalmadam önce çaldıktan sonra çalarkan akort et zamanla tutar.Bir süre sonra oturur akort çok az bir oynamayla akort olur gitarın.Zaten çaldığın sürece akort oynar,ısı değişimleri oynatır falan akortu hiç bozulmayan gitar yok bildiğim kadarıyla.Konser videolarını izle orda bile şarkı arasında akort ediyorlar gitarı.

thunderhead demiş ki:
deliturko demiş ki:
işte budur oscarlık hikaye budur 8) 8)

juridekiler marka fanatizmi yapip 'bu film cortla alakali buna odul verilmez' demezse en iyi yardimci aktor oscarina adayim. :LOL:
alın abi ayıpsınız bölüşün bunu :LOL: cüri tanıdık

end diii oskır gos tuuuuuuuuuuu deliturko enttt tandırhedddd,for deyır saportink pörformıns in Kortmın sagaaaaaa
oscar_opp.gif

_SphinX_ demiş ki:
Peki _u aktif kasa dümesi ile ilgili ne diyorsunuz ?
VE Cortun orjinal parças1n1 sipari_ edebilirmiyim?

Ben tekrar diyorum ki:

1- Onun adı coil-top

2- Aldığın yere götür

3- Orjinal parçaya ihtiyacın yok. Parçaya ihtiyaç olmuş olsa bile orjinaline gerek yok.

anti-social demiş ki:
thunderhead demiş ki:
deliturko demiş ki:

juridekiler marka fanatizmi yapip 'bu film cortla alakali buna odul verilmez' demezse en iyi yardimci aktor oscarina adayim. :LOL:

end diii oskır gos tuuuuuuuuuuu deliturko enttt tandırhedddd,for deyır saportink pörformıns in Kortmın sagaaaaaa
oscar_opp.gif

ben kazandım ben kazandım huhahahaha cort farbrikasını bir ortağı olaraktan bu yıl bitene kadar cort gitar alanalara cortman imzalı ürünler bedeva :twisted: :twisted:

deliturko demiş ki:
anti-social demiş ki:
thunderhead demiş ki:
deliturko demiş ki:

oscar_opp.gif

ben kazandım ben kazandım huhahahaha cort farbrikasını bir ortağı olaraktan bu yıl bitene kadar cort gitar alanalara cortman imzalı ürünler bedeva :twisted: :twisted:

Öhöm... :roll: bencil olmayalim :D

thunderhead demiş ki:
deliturko demiş ki:
anti-social demiş ki:
thunderhead demiş ki:
deliturko demiş ki:

oscar_opp.gif

Öhöm... :roll: bencil olmayalim :D

o zaman hemen sanayiye gidip olayı çözüyorum hatta çözdüm
oscaropp35tk.gif

Geri