Erkin Koray

ne mutlu bana ki bu gözler erkin korayın 50.yıl konserini de gördü :)
inanılmaz keyifli bir geceydi. harbiye epey kalabalıktı. erkin koray sahneye çıkıp o şahane üslubuyla seyirciyi selamladı ve merak edilen tüm konulara açıklama getirdi (kime, niye oy verdiği falan) konser başladıktan sonra ise resmen dünyayla bağlantım kesildi. özlem tekin ve duman harikalardı. yerlatı dörtlüsünü izlemek büyük bir keyif oldu. benim için en güzel olay ise, gecenin sonunda kitabını erkin babaya imzalatmak oldu.

3 saat aralıksız süper bi coşkuyla sahnede çalan adam, konser bittikten sonra hala zıpkın gibiydi. (sus yelda sus, nazarın değecek adama) koca delikanlı ! sen şahane bir adamsın ! :)

bilek demiş ki:
http://www.hurriyet.com.tr/pazar/7023028.asp?gid=59&a=930188

2 gundur konser hakkinda gazatelerin yazdiklarini okuyorum
ve gercekten bunlarin hepsi saygisiz....!

Bunlarin isleri haber vermekse neden bile bile yalan soyluyorlar...

Zaten hic bir zaman onume gelen, okudugum herseye
inanmadim ama bu da gercekten gereksiz...

:)
Yani 3500 biletli artı 500 kişi davetli neyimize yetmiyor, sormak istiyorum kendilerine.. Neyse. Bizim seyircilerden ve organizasyon ekibinden aldığımız tepkiler çok güzeldi, kimse canını sıkmasın. ;)

PepsiTwist demiş ki:
:)
Yani 3500 biletli artı 500 kişi davetli neyimize yetmiyor, sormak istiyorum kendilerine.. Neyse. Bizim seyircilerden ve organizasyon ekibinden aldığımız tepkiler çok güzeldi, kimse canını sıkmasın. ;)

inatlarina 29 Aralikta bir buyuk konser daha veriniz:)
bilenler bilir Aralik 29 1957 Erkin babanin ilk konserin tarihidir..

CNN Türk sayesinde televizyondan konserin bir bölümünü izleyebildim. Erkin Baba yaşayan bir efsane, ama konserdeki (hem de öyle böyle değil yahu, 50. sanat yılı ne demek) insan sayısı çok az gibime geldi.. Belki de ben yanlış görmüşümdür, bilemiyorum...

Seyırcılerden zıyade suankı rock gruplarının ılgısıde azdı galıba babaya bı duman bı ozlem vardı...bunun sebebi erkın babamı ıstemedı yoksa gruplarmı yanasmadı eger 2. soyledıgım olmussa ayıp olmus hakıkaten...

Erkin babanın dediğine göre en çok sevdiği ve önemli bir gelecek gördüğü kişiler Özlem Tekin ve Duman grubuymuş... Hatta onlar için "açtığım yolun yolcuları" diyor...

benim bildigim kadarıyla erkın baba senfoni orkestrasıyla bırlıkte konserler verecekti bicok buyuk sehri kapsayan acaba o konserler noldu gerceklesecekmi...

ayrıca verdıgın bilgiler icin cok sagol "serox"

dumanduman demiş ki:
benim bildigim kadarıyla erkın baba senfoni orkestrasıyla bırlıkte konserler verecekti bicok buyuk sehri kapsayan acaba o konserler noldu gerceklesecekmi...

ayrıca verdıgın bilgiler icin cok sagol "serox"

Önemli değil... ;)

Ayrıca Erkin Baba Harbiye konserinde de senfoni ile çıkacaktı ama şarkıların düzenlemeleri Orhan Şallıel tarafından yetiştirelemedi ve iptal edildi... Fakat dediğin gibi diğer konserleri bu şekilde olabilir... Hatta küçük bir not Erkin Baba'ya Harbiye Konseri için prova zamanı çok kısıtlı verilmiş... Yapılan röportajlarda Özlem Tekin ve Kaan Tangöze bundan şikayetçi... Sadece okuyacakları şarkıları bir kere seslendirmişler... Bence organizasyon eksikliği, ayıbı... :?

evet bencede erkın babanın 50. yıl konserı daha bı guzel olabilirdi dedıgın gıbı organızasyon eksıklıgı olsa gerek...erkın babanın mesela hala bı resmı ınetrnet sayfası yok (yada varda benmi bılmıyorum) nedendir acaba...gunuzmuz ınternet cagında bence olması gerek en azından yenı gelen kusaklarda erkın babayı tanıyabılır...ayrıca erkın babadan bı rıcam olacak eskı parcalarını gunumuz teknolojılerıyle yayınlasa nasıl olur(tabı herseyı kendı devrınde degerlendırmek lazım oylede guzel ama yınede guzel olurdu herhalde)

Geri