CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

UuYuRR demiş ki:
sayın CeKeS_DAWUL eğer ki kendinizi hzır hıssedıyorsanız haftaya ctesı andacta bı konser ıcın resıt abı ıle gorusmeye baslıyayım...

tabıkı 1-1 lik ve orginal davul sololarımızla! metalci gitarcimizla! aslen davulcu olan basscımızla!

lan ne pis grupmusuz bız :D

haftaya bossan kosner verelım hem formdada yayınlarız gelmek ısteyen cok aç var

ne güzel değilmi....kuşlarda ötüyor :D

az kaldı resıt abı ve andac abı bızım arkamızdalar her zmankı gıbı salsunlar.. onlarında desteklerıyle yep yenı bı olusum ve projeyle karsınızdayız...

tut nefesını bırakana kadar patlıycaz bız

sosuklar hazırlanın...
andac abiniz iyi olmak üzere...sizinle ilgili projeleri manyakca güzel ben tutttum calışmalara hazır olun....
ankaradan iyi muzik cıkacakkkkk..

29 nısanda cekes adına andac rock ta s.ktır et sevgılımı soyledım... sahnedekı arkadaslarıma tesekkur edıyorum.. ve nasıl olduguunu hala anlamadım ama seyırcılerın eslık etmesınden onlarada tesekkur edıyorum

UuYuRR demiş ki:
29 nısanda cekes adına andac rock ta s.ktır et sevgılımı soyledım... sahnedekı arkadaslarıma tesekkur edıyorum.. ve nasıl olduguunu hala anlamadım ama seyırcılerın eslık etmesınden onlarada tesekkur edıyorum

ben teşekkür ederim lan :LOL:
ha bu arada senin bestenin sözleri ben yaymıştım bi ara..ondan millet az buçuk biliyordur :D :D 8)

cekes8wy.jpg

Geri