CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

eğlenceli olmuş dimi... dinazor ların hepsinde uyur nasıl bAtırıo farkettinizmi? tabi bende batırıorum o ayrı...
ama sansürde bile hata yapmamızın nedeni uyur... kabak hep benm başıma patlıo... uyur biraz daha uyumlu/yawaş sööleseydi bende ona yetişmeye çalışmazdım we batırmazdık... ama bende berbatıım en az uyur kadar...

.

CeKeS CeKeS CeKeS süper grup sadece burah we uyur la tanıstım insan gibi insanlar ...ü kalkıp kendini 1se zannedenlerden diiller we andaca gelen en kucuk kısı olsamda gelecem :LOL:

abi buradan sorma başlık silinirse uyur beni wurur...
msn den anlat neden son?
uyur abi gruba çellocu alalım...ok. süper olur. acaba çelloda olsa nasıl olur arkdaşlar?

arkadaslar burak benım sesımı beyenmıyor ve de suraklı yanlıslık yapıyormusum.. eger bırısı turkce punk yapmak ısterse hazır grup gelsın gırsın.. burak benı ıstemıyor...

ya abi tamam uyurunda eksikleri var ama burak eleştirdiği gibi kendide gelişmesi lazım ya biz grubuz ya tabi htalarımız olcak ama yani böyle taş atar gibi eleştirmede olmasa yani

Konser...Konser...Konser...

yln5zd.jpg

Herkesi bekliyoruz.Yalınayak’ın bu son konserinde yalnız bırakmayalım...

Ya arkadaşlar siz bunlara kayıtmı diyosunuz. verdiğiniz paraya yazık. bu tip şeylerle uğraşıp kendinizi kandırmayın. önce birişeyleri oturtun ondan sonra kayıt vesayre yapın. yani kayıtlarda iyi olan hiç bir şey yok arkadaşlar. bide bunları foruma koyuyorsunuz millet indirip dinlesin diye. cok calışıp cok gelişmeniz lazım :!:

sız cok calısın bızı cok sevın desem tartısma baslar sanırım o yuzden bosverıyorum...

kayıdın kotulugu ve grubun kotulugu konusunda haklı olabılırsın ama bunu sevende var.. zaten amacımız kendı hatalrımızı gormektı gordukte duzgun pek bısey olmamıs kayıtta.. ama konserde boyle olmuyor... bı gun gelıp canlı dınlemenı ısterım hemde tanısmıs oluruz

Geri