SE (Alternative Rock)-Ankara

Perşembe günü Biziz'deki elektrik tesisatı yenilenmesi sebebiyle programımızı gerçekleştiremedik.Salı günü Garage'da görüşmek üzere...

bugun de ben tam olark cıldırmıs durumdayım.. Acaba birilerini kafalayıp gelsek.. Ne de olsa önceden verilmiş bi söz var :LOL: Ahhh bir de burak orda çalışıyor olsaydı gel keyfim gel.! Baklaım aksama kadar işleri yoluna koyabilirsem gelicem.. Yazarım artık foruma ;) Sımdıden herkese ii eglenceler.!

Bu akşam programınızdaydım ve bikaç eleştirim olucak...İlk olarak vokal iyiydi bu konuda bir sorun yoktu ama şu şarkı bağlama olayı ve grup uyumu çok sorunlu geldi birkaç kez ritm bariz şekilde kaçtı birde bir offspring fan'i olarak "kids aren't allright" beni kahretti ne yalan diyim...Ama küçük problemler bunlar yinede...Başarılar diliyorum...

iyi geceler azimli cocuklar !!süperdiniz bu gece sizi ilk kez izledim ama gercekten ilk aklımdan geçen şey
"bu adamlar daha kalabalık bi seyirciye çalmalı ?!?!"
oldu vokalin sesi harika !!!cok guclu bir sesin var dostum ayrıca 3 kişide öyle çıkıp aslanlar gibi çalmak kolay iş değil bu bariz belli çok büyük bir yuk var uzerinde calarken bunu hissedebildim.
Banada Duman soylettiniz ya hehehe eski koprunun altında cok eski sarkısı Duman'ın sozleride tam bilmiyordum neyse cok eglendim soylerken :D teşekkurler ;)
:arrow: Gruba genel olarak bakınca parcaların nerdeyse tamamını cok farklı yorumluyorsunuz "blur song" cok ilginc geldi mesela "muse" ve pink floyd coverları cok hostu grupta tek elestirmek istedigim kisi davulcunuz
tomtomları neredeyse koca program boyunca 4-5 kere kullandı surekli aynı ritmleri vurması bi sure sonra sıktı beni
tas tas tas tas toaass tas tas toaass !!
her 2 gitarda son derece profesyonel muzisyen bu belli ama davulcunun yenilik yapması gerek bana gore
kolay gelsin arkadaşlar ;)

Öncelikle programa geldiğiniz ve değerli yorumlarınızı belirttiğiniz için çok teşekkür ederiz.

_liquoredmind_eleştirilerin için çok teşekkürler.Parça bağlama olayını ve Offspring olayını kesinlikle tekrar düşüneceğiz,eleştirilerin için çok sağol.Tabii ki biz de sahne önünde oluşan soundun rahatsız etmesini ve ritm problemi yaşamayı istemeyiz.Çok daha dikkat etmeye çalışacağız..

_maresalx_değerli yorumların için çok teşekkürler.Evet ben grubun en zayıf halkasıyım :D Grubun üstündeki yük konusuna gelince;hakikaten ''en azından kendi adıma'' bu yükü çok hissediyorum.Mekanın eğlenme potansiyeliyle doğru orantılı olarak değişiyor bu durum.Ne demek istediğimi muhakkak anlamışsınızdır.Tomlar konusuna gelince :) genelde parçaların orijinallerine sadık kalmaya çalışıyorum ama demek ki çok kuru kalıyor.Bu eleştiriyi de acilen dikkate alacağım.Gerçekten iki gitar bana göre de benden çok çok üst seviyedeler,ben de elimden geleni yapmaya gayret ediyorum.Eleştirileriniz doğrultusunda kendimi geliştirmeye çalışacağım.Çok teşekkürler.

Yarın (perşembe) günü saat 23:30 suları sahnede olacağız,görüşmek üzere...

ben birşey ekliycektim o gun unuttum çaldıgınız parcaların cogunu ben bilmiyorum bi yerde playlistiniz var mı ?garaj.org da ya da hangibarda ornek repertuar diye geciyor nete bi yere playlistten bikac parca yazarsanız ben cok sevinicem en azından bidaha geldigimizde hepberaber egleniriz bende bagıra cagıra soylerim
heheheh ;)

Sanırım se.garaj.org'da repertuardan bazı şarkılar yazıyor,oradan bakabilirsin.Bira promosyonu olan parçalar var onlar daha mühim ;) :p

*Perşembe günü Biziz'e gelenlere teşekkür ederiz.Haftaya görüşmek üzere...???(!)

Malesef şu an bestemiz ve kaydımız yok.Programda da cover çalıyoruz ama yakında beste ve kayıt olayı gündeme gelebilir.

Biziz'de Perşembe günleri 23:30 yerine 22:00'de sahnede olacağız.

Salı günü Garage'da görüşmek üzere...

Perşembe günü Biziz'e gelen herkese teşekkür ederiz.

Artık Salı günleri saat 22:00'de Biziz'deyiz.Tüm gün boyunca gerçek şişede bira sadece 1,5 YTL !!!

Keyifli bir gece geçirmek isteyen herkesi bekleriz...Görüşmek üzere...

biziz'de dün son şarkıdan önce sizi tanıtırken bilemediğim ve içimden se diye grup mu olur dediğim demek suretiyle, " "se" diye bir grup varmış, öyle diyorlar yani" dediğim için kusura bakmayın, vallahi bilmiyordum. Daha forumu okuyamadım ama insanlar uzun uzadıya yazmışlar, iyi bir grup olsanız gerek, bakacağım şimdi. Salı akşamı İstanbul'a gitmezsem geleceğim, geçen hafta Salı "1,5 YTL kuşağı"nda Tuşe!'ye gidemedim acısı hala içimde zaten :) Başarılar dilerim hepinize, o saate aldılarsa sizi zaten başarılısınızdır kanımca...

Efendim vallahi grup ismi muhabbeti daha çok sürer kanımca :D
Yorumlar ve güzel dileklerin için de çok teşekkür ederiz.Salı günü bekleriz efendim görüşmek üzere...

bascı ve vokal hic turkrock a girmiyormu :D
hep davulcu yazıyorda birşeyler ;) en kısa zamanda yine bir salı gelicem
Bana Duman söylettiğiniz günleri unutmadım heheheueh ;)

Caner bende de var kullanıyorum ve gayet de kullanışlı birşey sahnede...Sokaklarda heryerde satıyorlar...Ama ben pilleri değişebiliyor mu onu hala çzöemedim :)= Pilleri bitince kırmak gerekecek değişmiyorsa :)=

Başarılar...

Geri