SE (Alternative Rock)-Ankara

Ertuğrul çok sağol güzel temennilerin için dostum.En kısa zamanda görüşmek istiyorum özledim vallahi.DeM ailesine de kocaman sevgiler ve başarılar...

_erotoMaNia_ yorumun için çok teşekkür ederim.En kısa zamanda tanışmak dileğiyle...

Son konser organizasyonu Deli Gömleği'nin forumunda da doğrulanmış bulunmaktadır.Keyifli bir Cumartesi gecesi geçirmek isteyen tüm rock müzikseverleri bekleriz...

Göktuğ kardeşim ve Batu kardeşim en kısa zamanda bekleriz.Başarı dilekleriniz için çok teşekkür ederim,eksik olmayın.
Batu seni dün izledim zaten sahnede,fazla kalamadık ama benim çok hoşuma gitti grubunuz.Umarım her şey gönlünüzce olur.

Bu gece 21:30'da Garage'da sahnedeyiz.Herkesi bekleriz.
Bayramın ilk günü de Garage'dayız.Saatini ve detayları yine buradan duyururuz.
Görüşmek üzere..

Geldik izlemeye :)= Güzeldi herşey...Bir iki parça dışında herşey gayet iyiydi.Vokalist arkadaş ve basçı arkadaş da gayet iyi Emrahcım...En kısa zamanda daha büyük başarılara imza atarsınız umarım...Başarılarrrrrr...

Çok sağol Göktuğ,gelip izlemen bile yeterliydi,yorumların ekstra güzel olmuş çok sağolasın.2.Yarıyı dinlemeni isterdim abi ama neyse ilerde işşşşallah.Aksaklıkları da detaylı konuşmak isterim.Giderayak alalım tüm eleştirileri! (bkz. İstanbul yolları taşlı geliyor karakaşlı ;) :) )

Garage'a gelip dinleyen eğlenen herkese teşekkür ederiz.Haftaya Salı programda ve Perşembe (Sanırım bayramın ilk günü) yine Garage'dayız.
Görüşmek üzere...

Arkadaşlar cuma günü bizizde dinleme fırsatım oldu gerçekten çok beğendim özellikle sound'unuz uyumunuz ve Emrah(umarım yanlış bilmiyorumdur ismini) arkadaşımın ses rengi çok çok hoşuma gitti.Birde aslında kimsenin çalmadığı bir tarzda çalıyorsunuz süper, ayrıca trioları zaten çok severim ben, başarılar diliyorum:)

Bijen demiş ki:
Arkadaşlar cuma günü bizizde dinleme fırsatım oldu gerçekten çok beğendim özellikle sound'unuz uyumunuz ve Emrah(umarım yanlış bilmiyorumdur ismini) arkadaşımın ses rengi çok çok hoşuma gitti.Birde aslında kimsenin çalmadığı bir tarzda çalıyorsunuz süper, ayrıca trioları zaten çok severim ben, başarılar diliyorum:)

Öncelikle piyasada ''İşte bu insanın yaptığı her eleştiri dikkate alınır.'' dediğiM kişinin forumumuza düşüncelerini belirtmesi beni çok sevindirdi,çok çok teşekkür ederim.

Sound ve tarz konusundaki yorumlar için de çok teşekkürler.Trio olarak soundu cılız tutmamak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Emrah ben oluyorum ve sesim gerçekten çok güzeldir -özellikle bilenler bilir arabesk ve fantaazide üstüme yoktur :roll: :LOL: - ama davul çalmaya çalışıyorum.İsim karışıklığı hiç sorun değil.Vokalimizin adı Deniz.Eminim o da sizin (Bijen) yaptığınız yorumlardan çok keyif almıştır.
Yine her türlü görüşlerinizi eksik etmezseniz çok seviniriz.

***Biziz'deki program günümüz Perşembe olarak değişmiştir.Her Perşembe (bu perşembe yani bayramın ilk günü hariç-çünkü Garage'dayız-) saat 22:00'de sahnedeyiz.

Bu akşam (29 Ekim) Saat 21:00 de Replik'te konserde sahnedeyiz!

SE
Deli Gömleği
Sürgün

Herkesi bekleriz görüşmek üzere...

Bijen demiş ki:

Bijen, yorumun için çok teşekkür ederim!..senden böyle şeyler duymak gerçekten güzel-ayrıca özel-..inşallah bu teveccühün karşısında boynumuz bükük kalmayız!.yolun açık olsun, kolay gelsin..

Deniz(se-vokal/gitar)

Dün gece Replik'te çok çok çok eğlendik.Harika bir konser oldu.Seyirci bölünmeseydi (Saklıkent vs.) çok daha eğlenceli olabilirdi ama buna da şükür.
Aynı sahneyi paylaştığımız Deli Gömleği ve Sürgün'e de çok teşekkür ederiz.Ayrıca Deli Gömleği'nin vokali Özver de bizi kırmayıp sahneye çıktığı için ve özel performansı için +teşekkür ederiz.Bilge'nin de gelmesi ortamı iyice ısıttı,harika sahne şovları izledik.Umarım daha çok yaşarız böyle geceleri.
Tekrar görüşmek üzere...

Beyler dün için gerçekten tşk. ederim harika bi konser oldu sizinle gerçekten çok eğlendim inşallah daha başka konserlerde beraber çalarız başarılar... :)

Kardeşlerim sizi forumda görmek çok güzel hatta yeni gördüm vee baya yorum yazılmış baya hoşuma gitti..
Daha nice başarılara ve daha bir sürü sayfa dolusu güzel yorumlara..
En yakın zamanda bir daha gelip izlycem..
Deniz ve Aydoğan'a özel selamlar..
Emrahcım öpüldün..

drka demiş ki:
Beyler dün için gerçekten tşk. ederim harika bi konser oldu sizinle gerçekten çok eğlendim inşallah daha başka konserlerde beraber çalarız başarılar... :)

Ne demek efenim biz daha çok eğlendik.Umarım böyle devam eder organizasyonlar ve birlikte aynı sahneyi paylaşırız.

Erinçcim güzel dileklerin için çok teşekkür ederiz.Sen bizim ilk official destekçimiz ve izleyenimizsin,gönlümüzdeki yerin ayrıdır ;) Her şeyin daha iyi olması için çalışıyoruz,yine yine bekleriz,eksik olma...

Yarın akşam saat 21:30'da Garage'a bekleriz efendim,görüşmek üzere...

Konser iyiydi cidden.! Uzun zamandır hiç bu kadar eğlenmemiştim.! Deli gömleği sahneye cıksın dıye ortalarda dolaşan bi tiptim ama napalım eve fazla geç kalmamamız gerekiyordu. Neyse sorunu hallettikten sora Se sahneden inmişti :roll: Artık garage gelicem izlemek için Kızılay daha yakın ne de olsa ;) Yaaa uff bir de şu ulaşım sorununu ortadan kaldırsak :?

se_r_tab demiş ki:
Konser iyiydi cidden.! Uzun zamandır hiç bu kadar eğlenmemiştim.! Deli gömleği sahneye cıksın dıye ortalarda dolaşan bi tiptim ama napalım eve fazla geç kalmamamız gerekiyordu. Neyse sorunu hallettikten sora Se sahneden inmişti :roll: Artık garage gelicem izlemek için Kızılay daha yakın ne de olsa ;) Yaaa uff bir de şu ulaşım sorununu ortadan kaldırsak :?

SE olarak eğlendirebildiysek ne mutlu bize.Yorumların için de çok sağol.Nerden ulaşmaya çalıştığını bilmiyorum ama Kızılay gibi merkezi bir yerden daha uygunu aklıma gelmiyor vallahi...

Bir de hastalık illetinden yakamızı kurtarabilirsek grupça çok daha iyi olacak...Yağmurdan kaçanları bu akşam Garage'a bekleriz.Görüşmek üzere...

Dün akşam havaya aldırmadan Garage'a gelen dinleyen ve eğlenen herkese çok teşekkür ederiz.Bayramın ilk günü (Perşembe) yine sahnedeyiz,saat 20:30'da başlayacağız programa.Herkese iyi bayramlar...

Bayramın ilk günü Garage'ı dolduran herkese çok teşekkür ederiz.Biz özellikle 2. yarıda çok eğlendik.Haftaya Salı Garage'da yeniden görüşmek üzere...

Geri