Şüpheli Ilanlar

Bu arada Romanya'da müzik piyasası biraz daha iyiymiş suhr riot 400tl wampler faux tape echo 450 tl
Birde şu gitara hayran kaldım neredeyse 15 yaşında gitar ama çizik yok resmen alıp rafa kaldırmışlar :)
[vând] Fender Stratocaser Standard American 2002 - Nitro Finish - Chitare electrice - Romanian Guitarist Community

İlan görünmüyor kaldırmış mı?

Sahibinden üzerinden benim ilanım için bana mesaj atan kişiler vardı. Fiyatı çok düşürdükleri için satmamıştım. Aynı kişiler mutlaka bu dolandırıcıyada mesaj atacak, illaki onlardan birini göre göre dolandırılacaktı. Sahibindene mesaj atıp durumu anlattım. Kaldırdılar sanırsam. İşllah 1000 TL olursa hemen havele geçiyimci birine satmamıştır.. Görüntüleri almıştım, ekliycem...

Edit :

Err8oZ.png

777g55.png

Son düzenleme:
bu replica oldugu belli etmiş pek şüpheli değil gibi
sıkıntı şurada, replica olayı farklıdır, sahte olayı farklıdır.Ürettiğiniz bir gitar piyasada daha önce olan , lisanslı ve patenti alınmış olan bir gitarın ölçü olarak ve biçim olarak aynısıysa ya da bariz benzerlikler varsa ve marka farklıysa bu replicadır, eğerki aynı marka ismi basılarak bu yapılıyorsa( ki ilandaki gitar 500 lira eder ve ya etmez 2500 lira etme ihtimali yok) bu sahteciliğe girer.

sıkıntı şurada, replica olayı farklıdır, sahte olayı farklıdır.Ürettiğiniz bir gitar piyasada daha önce olan , lisanslı ve patenti alınmış olan bir gitarın ölçü olarak ve biçim olarak aynısıysa ya da bariz benzerlikler varsa ve marka farklıysa bu replicadır, eğerki aynı marka ismi basılarak bu yapılıyorsa( ki ilandaki gitar 500 lira eder ve ya etmez 2500 lira etme ihtimali yok) bu sahteciliğe girer.
Aliexpresste 400 usd civarı satılıyor orta kalite çakma gitarlar. 500 lira da değil yani :D hiç almamak lazım o ayrı bir mesele

Şüpheli bir ilan değil de garip bir durumdan bahsetmek istiyorum. Sarı siteden adını "AYDIN AYDIN" gibi bir şey hatırladığım biri yazıp gitarımın ayrıntılı fotoğraflarını istedi. Hatta telefona da "Aydın Strat" diye kaydettim ve fotoğrafları gönderdim, ses soluk çıkmadı. Bugün yazdı, gitarın durup durmadığını sordu. Duruyor dedim, 1 saattir yine ses yok. Whatsapp profil fotoğrafına benim gitarın fotoğrafını koymuş. Ruh hastası olma ihtimali nedir?

Geri