Şüpheli Ilanlar

Ben teşekkür ederim bilgilendirme için. Professional yazısını görünce 90larda çıkan japon pro modellerdeki std/xl/pro serilerinden sandım. Eskiden 93 yapımı bir Dinky Fusion Pro Xl vardı forumdan satmıştım harika bir gitardı. Std olanlar Dk2 kv3 sl3 ayarında, xl bir üst seviye, pro olanlar da amerikanlar kalibresindeydi.

Mağazada 2000 TL, onda 399 TL, Aliexpresste 147 TL. Arkasındaki etikette k harfini unutacak kadar sahte manyetikleri boyle satmak ne ayıp.
Bu arkadas forumda yanilmiyorsam; manyetiklerin sahte oldugunun farkinda olmayabilir, ya da baska bir aciklamasi vardir diye dusunuyorum. @Cabwaystar

Mağazada 2000 TL, onda 399 TL, Aliexpresste 147 TL. Arkasındaki etikette k harfini unutacak kadar sahte manyetikleri boyle satmak ne ayıp.

Aliexpress'tekiler sahteleri 147 TL olabilir ama bendekiler sahte değil güzel kardeşim ve hala 399 TL...

129215

Bu arkalarla, benimkilerin arkasının ne alakası var...
129214

Al Reverb.com'da aynı ürün, bu sefer blkouts demişler iki harf unutmuşlar...

Ben de diyorum sahibinden.com'dan itham eden mesajlar geliyo, ne alaka falan filan.

Valla ben sahibinden üzerinden size herhangi bir mesaj atmadım ve şikayet filan da yapmadım ama birkaç defa Blackouts set kullandim gitarlarimda, hiçbirinin vida bacakları sizdeki gibi üçgen değildi. Orijinal diyorsanız öyledir, sonuçta ben üretmiyorum. Böyle farklılıklardan yola çıkarak orijinallik hakkında karar veriyoruz hepimiz.

Valla ben sahibinden üzerinden size herhangi bir mesaj atmadım ve şikayet filan da yapmadım ama birkaç defa Blackouts set kullandim gitarlarimda, hiçbirinin vida bacakları sizdeki gibi üçgen değildi. Orijinal diyorsanız öyledir, sonuçta ben üretmiyorum. Böyle farklılıklardan yola çıkarak orijinallik hakkında karar veriyoruz hepimiz.

Plastik hocam orası, traşlamışlar köşelerini bi sebepten. Burdan okuyunca görev üstlenip yazmış olabilir birileri ama iki mesaj geldi site üzerinden "ayıp bu yaptığın" falan diye...

Bunu yiyen varsa ben satıcıyı tebrik ederim şahsen. Çok enteresan.

Nesi yanlış olacak ki Grassroots zaten ESP'nin Japonya'da satılan alt markalarından biri bunun çakmasını yapmaya kim uğraşacak ? Ucuz Metallica'cı gitarı için fırsat ilan bu . Floyd rose eğer hala sağlamsa tabi.

Nesi yanlış olacak ki Grassroots zaten ESP'nin Japonya'da satılan alt markalarından biri bunun çakmasını yapmaya kim uğraşacak ? Ucuz Metallica'cı gitarı için fırsat ilan bu . Floyd rose eğer hala sağlamsa tabi.

Aynen öyle. Tabi gitarın Japon yapımı olması onu LTD'den daha üst model yapmıyor ama gitar orijinal Japon yapımı Grass Roots... Bunu ben alacaktım ilk sahibinden. :) Doksanlar üretimi bi gitar. Bu arkadaş bundan biraz daha ucuza aldı ama fiyat yine iyi.

Grassroots Japonya üretimli değil, Kore diye biliyordum ben. Açıkçası ilanı buraya koyarken de bakmadım hiç. Eğer bu gitar Japon üretimi ise o zaman fiyat makul.

Zaten bu sapın arkasına sticker ile made in bla bla yazan firmalara hiç ısınamadım :)

Son düzenleme:

Fotoğraflar buradan alınmış.

Sahibinden hesabi da yeni acilmis. Bu ilandan uzak durun.

Geri