Şüpheli Ilanlar

trem blok çok cılız duruyor, sx trem bloğu gibi. noiseless pickup larda fake olabilirmi acaba?
keşke arka neck plate’in vidalarını doğru tuttursaymış bari hiçbiri aynı vida değil, doğru vida da değil..

Seri numarasindan (MZ6240591) kontrol edince govde farkli renk cikiyor. Zaten Fender hic bu renk bir Classic Player cikartmadi. Yani gitarin sapi ve
govdesi farkli gitarlardan toplanmis gozukuyor. Neck plate de yanlis zaten hem fotograflardaki govde icin hem de Classic Player strat icin. Neck plate uzerinde "Custom Shop Designed" yazmasi da gerekiyor.

Son düzenleme:

Seri numarasindan (MZ6240591) kontrol edince govde farkli renk cikiyor. Zaten Fender hic bu renk bir Classic Player cikartmadi. Yani gitarin sapi ve
govdesi farkli gitarlardan toplanmis gozukuyor. Neck plate de yanlis zaten hem fotograflardaki govde icin hem de Classic Player strat icin. Neck plate uzerinde "Custom Shop Designed" yazmasi da gerekiyor.
İlan sahibi açıklamada gövdenin ve sapın farklı gitarlardan toplandığını belirtmiş ama...?

İlan sahibi açıklamada gövdenin ve sapın farklı gitarlardan toplandığını belirtmiş ama...?
İlan 3-4 gün önce açıldığında belirtilmemişti.Hatta ilanı görünce ''ilk defa sienna burst bir meksika görüyorum çok tuhaf'' diye ilanı yollamıştım bir arkadaşıma incelemesi için.Gövdenin ağacı ve boya işçiliği görüntü olarak çok güzel.Muhtemelen american standard ya da deluxe serisine ait bir stratın gövdesi bu gövde.İlginç bir gitar.Şimdi tekrar baktığımda ilana ''american gövde''olarak güncellenmiş.Fiyat gayet uygun.

Şu iki ilan dolandırıcılık amacıyla açılmış.

Fotoğraflar reverb ve gumtree sitelerinden alınma. Ben şikayet ettim, siz de edin kaldırtalım.

Sanırım sahte ilan.Fotoğraflar ve açıklama da şüpheli.Ayrıca fotoğraflar şu ilandan alınmış:

Bu aydinda bulunan arkadas icin bir ara hirsizlik bildirimleri vardi sanirim. İl ve ilçe aynı. İsmi hatirlamiyorum. O da asiri ucuz ilanlar koyuyordu.

Geri