Şüpheli Ilanlar

Isterse 125.000 TL de ister deeeeeeeeeeee
Amerikaya nerden gelmis o gitar? Daha dogrusu Cin'in hangi kasabasindan gelmis Amerika'ya onu da yazsaymis keske sark kurnazi.

elinde 3 tane digitech prosesörü olup da 1 i adaptörlü olduğu halde diğerlerine uyduramaması dikkatimi çekti.
bir de rp serisinin kronik problemi arada kananıp açılmasıdır. eğer alıcı varsa en az 2 saat cihazı ısıtıp denemeden almasın

asd.jpg

Bizim meşhur gitar yine piyasaya düşmüş. Bilmem kaç önceki sahibinde de olan üst taraftaki çatlak gösterilmemiş bu sefer. Neyse en azından bu arkadaş alt taraftaki çatlağı göstermiş. :)

Alt taraftaki çatlak da puf olmuş. Fotoyu çekerken hafif sallanıp doğal blur efekti vermiş arkadaş. Fiyatı da çoşturmuş. Gitar kimdeyse elinden çıkartıp, birilerine çakmanın derdinde. 😂

Bu nasıl bir Gibson Studio? Headstock'da Gibson yazısının üzeri simetrik değil, Truss Rod kapağı yamuk. Bana çakma geldi.
Bir Gibson'a şöyle göz ucuyla baktığın zaman gözüne "MADE IN USA" yazısı çarpıyorsa bil ki o gitar sahtedir. :)

Merhaba, sorumu yanlış anlamayın ama Gibson Les Paul'lerde arka kısımda Made in USA yazıyor diye biliyorum, lütfen beni biraz daha aydınlatın :D.
Yazar ama Gibson orayı ayrı bir şeyle boyayıp yazmıyor. Damgalayıp, sonra gitarı kendi rengine boyuyor. Ayrıca Gibson yazısındaki harfler yamuk yumuk ve Studio modellerinde sedef kakması ile yazılmıyor bildiğim kadarıyla. Bu sahte olanda da sedef yok tabii, sedefimsi bir şey kullanmışlardır. :)

Dosyalar

• bpyq0gy5sleinn3mp1w2.jpg
    bpyq0gy5sleinn3mp1w2.jpg
    125 KB · Gösterim: 163
Yazar ama Gibson orayı ayrı bir şeyle boyayıp yazmıyor. Damgalayıp, sonra gitarı kendi rengine boyuyor. Ayrıca Gibson yazısındaki harfler yamuk yumuk ve Studio modellerinde sedef kakması ile yazılmıyor bildiğim kadarıyla. Bu sahte olanda da sedef yok tabii, sedefimsi bir şey kullanmışlardır. :)
Milletin utanması da yok arkadaş...Ne cesaretle yapıyorlar şöyle şeyleri anlamıyorum.

Bu ilandaki gitar sahte ilk olarak 50s olan bir gitarın trustrod ayarları burguların olduğu yerden olmaz ayrıca modern burguları olmaz seri numarası başlangıcıda yanlış ve büyük ihtimal toplama bir gitar hepsini geçtim reverbte en babası en kusursuzu 1400 dolar olan gitarı 2050 dolara satmaya çalışıyor ki gitar 50s değil :) resim koyamadım ama ilan numarası827127109

Çok teşekkür ederim, mesajınızı şimdi gördüm. İlanı düzenleyip Gibson kalitesinde yazmış :).

Geri