Şüpheli Ilanlar

Birşey soracağım.
Seri numarasını da kopyalama yada çakma yapma durumu var mı ?
Hayır seri numarasını kontrol ettiğimde 2009 veya 2010 dan önce Corona Abd de üretimi çıkıyor.
Seri numara gitar kontrolünde en son bakılacak şeylerden biri. İnternette bir sürü orj fender fotoları var. Al birisinin numarasını yapıştır gitara. Zaten seri numaranın puntosu bile ben sahteyim diye bağırıyor. Klavye yapıştırma, truss rod girişi çıplak.

Tüm bunları yazdıktan sonra ilan açıklamasına baktım satıcı gitarın orj olmadığını belirtmiş.

İlanda gitar toplama olduğu belirtilmiş ancak manyetikler sahte olabilir mi ?
Eğer sahte değilse sırf manyetik için alınıp başka gitara takılabilir sanırım. Çok ucuza koymuş
Manyetikler çok net sahte. Heyecanlanacak bir şey yok.

İlanda gitar toplama olduğu belirtilmiş ancak manyetikler sahte olabilir mi ?
Eğer sahte değilse sırf manyetik için alınıp başka gitara takılabilir sanırım. Çok ucuza koymuş
Manyetikler 'ben sahteyim' diye bağırmakta

Şüpheli bir durum yok ama, fiyat da 800TL zaten, orijinal olduğu hakkında bir iddia da yok. Hatta o manyetiklerin üzerindeki EMG yazısı çıkarsa bence 1000TL'ye de satılabilir =)

o gövde eski hindu üretim jackson js 32 v kasa gövdesi olabilir aliexpress de olabilir macera arayan varsa gidip sapı gövdeden ayırıp cebine baksın. kasanın şekli gerçek jackson gibi duruyor.

İlanı hemen kaldırdığına göre forumu takip eden bir kardeşimiz herhalde..

Bu tür ilanları buraya ekran görüntüsü ile eklemek lazım.

Son düzenleme:
Geri