Şüpheli Ilanlar

OUTLET ÜRÜN...Gibson Les Paul 60's Tribute HP Elektro Gitar İlan No: 989378861
OUTLET ÜRÜN...Gibson Les Paul 60's Tribute HP Elektro Gitar - En Uygun Gibson Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 989378861

Gitar outlet değil. 2.el .Eski gitarlarımdan biri
Boya soyulma paterninden tanıdım.

Fiyatı çok iyi buna diyecek bir şey yok. Ancak outlet diye satmak kesinlikle çok yanlış.
Trigon müzik. Tüm ilanları damping, kampanya, indirim köşesi vs diye etiketlemişler. Ya batıyorlar yada çıkıyorlar, hayırlısı.

Trigon müzik genelde böyle indirim yapıyor. Hiç alış verişim olmadı ama Pena ve Baget youtube kanalı, oradan bi bas gitar almıştı, vlog çekerek.

emin değilim ama her yeri bir garip sahte gibi görünüyor.
Tamamen sahte,Truss rod girişinin bir Fenderle alakası yok.Gövde ağacı ve aksamlarda Fender değil.Tamamen Çin üretimi çok amatör bir kopya.

1973 Fender Telecaster USA Standart İlan No: 994357202
1973 Fender Telecaster USA Standart - En Uygun Fender Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 994357202

İlgili ilanın açıklaması çok saçma gelmişti ben de reverb üzerinden muadillerine bakayım dedim. Birebir aynı gitar bulunuyordu.

Üstelik sadece 4450 dolar + 150 dolar nakliye. Satıcı arkadaş bu gitarı kendi aldı diyelim. Kaldı ki kendi aldıysa bile ortada 11500 dolara aldım gibi bir yalan mevcut bilginize.

1973 Fender Telecaster USA Standart - En Uygun Fender Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 994357202

İlgili ilanın açıklaması çok saçma gelmişti ben de reverb üzerinden muadillerine bakayım dedim. Birebir aynı gitar bulunuyordu.

Üstelik sadece 4450 dolar + 150 dolar nakliye. Satıcı arkadaş bu gitarı kendi aldı diyelim. Kaldı ki kendi aldıysa bile ortada 11500 dolara aldım gibi bir yalan mevcut bilginize.
Orjinal ilanda da net biçimde görünüyor.
Gitar berbat durumda vintage falan hikaye. bu ilanla ilgili abartılı ilanlar başlığında da yazdığım durum burada çok net
string tree 1 adet eksik. wxh7uu7wg4bdtrasjmuu.jpg
Bu satıcı da vintage ayağına satmaya çalışıyor ama bu gitar ciddi kusurlu bir gitar.

Biz buna tokatci ilanı olarak değerlendiriyoruz. Fotolar aynı, gitar halen reverb'de satışta. O yüzden orasını burasını konuşmaya gerek yok, dolandırıcılık amacıyla açılmış ilan. Sikayet ediniz.

Biz buna tokatci ilanı olarak değerlendiriyoruz. Fotolar aynı, gitar halen reverb'de satışta. O yüzden orasını burasını konuşmaya gerek yok, dolandırıcılık amacıyla açılmış ilan. Sikayet ediniz.
Bence dolandırmak için değil de adamın canı sıkılmış milletle boş sohbete ve kavgaya girmek için böyle bir ilan açmış.
Yani gitardan anlamayan adam kalkıp ta 190k vermez
gitardan anlayan biriside kalkıp 190k zaten vermez
İyimser düşünmek istedim :)

Bence dolandırmak için değil de adamın canı sıkılmış milletle boş sohbete ve kavgaya girmek için böyle bir ilan açmış.
Yani gitardan anlamayan adam kalkıp ta 190k vermez
gitardan anlayan biriside kalkıp 190k zaten vermez
İyimser düşünmek istedim :)
Ben de tokatçı ilanı olduğunu düşünüyorum. Zaten yazdım kendisine direkt kaldırdı.

Geri