Şüpheli Ilanlar

Gibson Les Paul - En Uygun Gibson Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 1044602788

Yaklaşık 15 dk önce 3. ve 4. resimler vardı ve farklı inlayli replica bir gibson les paule aitti. Hatta rengi cherry sunbursttü. Herhalde biri fotoğraflar farklı diye uyardı, sildi o fotoğrafları hemen dolandırıcı arkadaşımız. Normalin yarısı fiyat, telefon olmayan profil, çok bulunan ad soyad kombinasyonu ile sırıtıyordu zaten. Piyasayı bilmeyen heyecanlı arkadaşlar dikkat etsin kapora dolandırıcısı kıvamında arkadaş.

Gibson Les Paul - En Uygun Gibson Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 1044602788

Yaklaşık 15 dk önce 3. ve 4. resimler vardı ve farklı inlayli replica bir gibson les paule aitti. Hatta rengi cherry sunbursttü. Herhalde biri fotoğraflar farklı diye uyardı, sildi o fotoğrafları hemen dolandırıcı arkadaşımız. Normalin yarısı fiyat, telefon olmayan profil, çok bulunan ad soyad kombinasyonu ile sırıtıyordu zaten. Piyasayı bilmeyen heyecanlı arkadaşlar dikkat etsin kapora dolandırıcısı kıvamında arkadaş.
En son halindeki 2 resim bile farklı gitarlara ait. Şikayette bulundum. Umarım kimsenin canını yakmaya fırsat bulamadan bir an önce ilandan kalkar.

Buralarda çok fazla başı yanmış arkadaş mevcuttur diye düşünüyorum. Fikri olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Bir Jcm800 ilanlara karabatak gibi girip çıkıyor. 30binlerden başlayıp 7 bine kadar geldi. olayını anlayamadım

"Kardeşim bugün bir arkadaş izmitten almaya gelecek, 1000 tl kaparoyu yollarsan senin için ayırayım aleti." durumu olabilir belki, 7 bin TL iken ben de görmüştüm. :)