Şüpheli Ilanlar

Şüpheli ilan değil ama ilginç bir kitap satıcısı (üstelik aynı isimle siteleride mevcut, elbet aranızda bilen vardır).
İhtiyaçlarım doğrultusunda '' Selim Işık ile Gitar Dersleri-1 '' kitabı aramaya koyuldum ve gittigidiyor üzerinden belirteceğim profilin satışa sunulan kitap ilanını gördüm.
'' Hemen Al '' seçeneği mevcut bulunuyordu, ben ise almadan önce stok bilgisi almak için mesaj attım (normal'de stok sormadan direk satın alabilirdim). Hem binbir çeşit kitap satan bi esnafın yazım tarzına, hemde müşteriye olan tavrına bi bakın istedim ;

BEN;
60331 eklentisini görüntüle

KARŞI TARAF;
60332 eklentisini görüntüle

BEN (bu sorudan sonra ilanı yayından kaldırdılar);
60333 eklentisini görüntüle

KARŞI TARAF (pişkinlik yapıyor);
60334 eklentisini görüntüle

BEN;
60336 eklentisini görüntüle

KARŞI TARAF;
60337 eklentisini görüntüle

konuşmanın devamı olursa eklerim...

Malesef derken hapşırmış bunu da gerçekçi olsun diye yazıya yansıtmış. Üslupu bu yüzden oldukça gerçekçi buldum.

Amfiyi param olsa alacağım almasına da, insan şüpheleniyor spermli elleriyle kullanmış mıdır diye:

Screenshot_2016-03-25-11-16-13.jpg

''YURT DİSİNDAN PARÇA PARÇA GETİRTEREK DİZDİM'' diyen adamın bu denli düzgün fotoğraf çekme şansı zaten yok :D sanki bana tarihi eser kaçakçısı :D ''AÇIKLAMALAR İÇERDE'' sap japon ama üzme canını sana 300 lira olur :D millette ne cesaret var valla şaşıyorum bazen

Şüpheli ilan değil fakat başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Bir ara mikser arıyordum. @denizzy nickli arkadaş satıyordu. Bayağı bir yazıştık, ama sıkıntı şu; adam sıfırı 400-450 lira civarı olan bir mikseri 80 liraya satıyor bir de boss sd-1+30 lira takası bile kabul etti. İstanbul'da onun evine yakın oturan bir arkadaşım vardı hatta o gidip alacaktı. Ben arkadaşa durumu anlattığımda bayağı bir şüphelendik hatta almaya gidecek olan arkadaş biraz tırstı :) Bu arada da adamı oyalıyorum, çünkü bana ayırdığını söyledi. En son yalan söyleyip ben başka bir mixer aldım dedim arkadaşa. Buradan da kendisinden bu vesileyle özür dileyeyim bari, kusura bakmasın. İnşallah benim yüzümden zor duruma düşmemiştir. Ama benim suçum değil abi o kadar ucuza neden satarsın. Bu arada hala mixer alamadım. :)

haha bunu bilmiyordum . mikseri daha sonra kadıköydeki korku oyunu evlerinden birinin ortagı aldı. eve geldi adam bildigin verdi parasını aldı.demek ki korku oyunu evi sahibi olunca ona göre de cesaretli olunuyor.genelde satacagım şeyler beklemesin diye oldukca ucuz fiyat yazıyorum ama boyle bir durum da olusturuyormus demek ki.

Bu yeniden hortladı

Şu mesajı attım geçen sefer ve ilan uçtu:
" Fender American Deluxe Stratocaster 2015 -Olympic Pearl - Set Up Perfectly - • £1,380.00 bu tesimler de mi size ait? Eğer öyleyse sizden ricam gitarın yanına el yazısıyla "Sahibinden ; )" yazıp telefonuma whatsappla fotoğraf yollarsanız gitarı almaya hemen geliyorum."

Buyrun bu da şu anki link:
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-muzik-aletleri-fender-delux-354461419/detay/

Bu yeniden hortladı

Şu mesajı attım geçen sefer ve ilan uçtu:
" Fender American Deluxe Stratocaster 2015 -Olympic Pearl - Set Up Perfectly - • £1,380.00 bu tesimler de mi size ait? Eğer öyleyse sizden ricam gitarın yanına el yazısıyla "Sahibinden ; )" yazıp telefonuma whatsappla fotoğraf yollarsanız gitarı almaya hemen geliyorum."

Buyrun bu da şu anki link:
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-muzik-aletleri-fender-delux-354461419/detay/

Ben de yazdım bu arkadaşa fotoğraf istedim :) Yok dedi, dedim alacağım, zaten kendi fotolarıymış havale yaptıktan sonra kargoya verecekmiş.

Geri