İstasyon

kaliteli müzisyenler olduğunu zannediyorum gitaristlerden birinin erkan oğur konserinde sürekli ondan kritikler aldığını gördüm eee buda yeterli erkan oğur gibi bi insanın izinden giden bi müzisyen kesinlikle kötü müzik icrra etmez ayrıca perdesizde çalıyomuş buda sanırım grubun müziğine farklı bir tat katacaktır birde basscı arkadaşı tanırım mağza sorumlusu olarak her ne kadra ters olsada mzüisyen olarak sağlam olduğunu tahmin ediyorum

Neden bana myhtos nickli arkadaştan "İSTASYON grubunun yeni çıkan 4.albümleri KAÇAK YOLCU nun reklamını yapıyorum reklam sinir bozucudur özür dilerim" şeklinde bir özel mesaj geliyo? Ben her çıktığım konserin , her çıkardığım kayıdın haberini özel mesajla birilerine atsam güzel olur mu, olmaz! İkinci sefer olduğu için buraya yazdım, özür dilerim sinir bozucudur.

wastelander demiş ki:
Neden bana myhtos nickli arkadaştan "İSTASYON grubunun yeni çıkan 4.albümleri KAÇAK YOLCU nun reklamını yapıyorum reklam sinir bozucudur özür dilerim" şeklinde bir özel mesaj geliyo? Ben her çıktığım konserin , her çıkardığım kayıdın haberini özel mesajla birilerine atsam güzel olur mu, olmaz! İkinci sefer olduğu için buraya yazdım, özür dilerim sinir bozucudur.
Ya bu konu bikaç kez daha gündeme geldi bazı arkadaşlar tarafından ben de myhtos adlı kişiye de özel mesaj attım bu çok yanlış bişey size hak veriyorum.

cd ve kasetleri var ayrıca radyolarda çokça çalınıyor parçaları, nerden yazıyorsun bilmiyorum ama ankaranın yerli radyolarından radyo on var orda çok sık çalınıyor, ve sanırım yakın bi zamanda orda canlı programa da çıkacaklar:) çıktıklarında burdan duyuru yaparım ama siz onların programlarını grubun resmi internet adresi www.grupistasyon.com dan da öğrenebilir siniz.

son albümde flütler ve saxofonlar çok fazla jethro tull özentisi olmuş bence.ayrıca her albümde farklı bi tarz var buda bence grubun bi kimliğinin olmadığını gösteriyor.ayrıca çok havalılar.bir yere gelememelerinin en önemli nedeni kendilerini çok büyük görüyor olmaları bence.ankaradan çıkan bir çok grup var.hemde onlardan çok sonra onlar bombalar.kimler mi duman manga çilekeş pilli bebek.daha sayalım mı? eğer bu gruplar daha birinci albümlerinde patlamışlarsa ve 4. albümlerinde hala istasyonu ankarada bile kimse tanımıyosa bence oturup biraz düşünsünler niye diye?İnşallah istedikleri yere gelirler kimse hakkında kötü düşünmem ama onları tanıyorum gayet yakınen.geçmişlerinide biliyorum.ama dediğim gibi bu kafa ile biraz zor.unutmayın mütevazi insan her zaman kazanır.çilekeş elemanlarına bakın mangaya dumana bakın pilli bebeğe bakın.ankaradan çıktıkları için bunları örnek veriyorum durmadan.bu gruplardan hiç birisinin vokalisti konserde " bana yan bakan varsa konserden sonra sahne arkasına gelsin." demiyo.akside insanları içine karışıyorlar.konserden sonra insanların arasına girip onlarla kucaklaşıyorlar.yada bakın bu forumda bile diğer bütün grupların elemanları hayranları ile birebir ilgileniyorlar.ama ben hiç bir istasyon elemanını burda görmedim.son olarak tarz için bişeyler diycem.bir tarz tutramadıklarından her albümde farklı.ve her albümde yeminin mi var.başka beste yok mu?varsa gözünüzü seviyim onu koyunda insanlar dinlesin.aynı şarkı aynı şarkı yıllardır baydı.neyse umarım eleştirinin dozunu karçımamışımdır.gayet normal eleştirdiğimi düşünüyorum.İnşallah herkes için herşey gölünlerince olur diyerek sözümü bitiriyorum.bu renk ve zevk meselesi.ben sevmiyorum.bir tek içlerinden cemi severim.oda iyi bi basçıdır onun için.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Grup üyelerinin foruma uzun zamandır katılmamalarından dolayı başlık sabit olmaktan çıkartılmıştır.
Not:Lütfen bu mesajla ilgili başlık içerisinde bir yorum yapmayınız.

daha önce de Melihbozkurt nick li arkadaş bu konuda eleştride bulunmuştu ona da yanıt vermiş olayım, arkadaşlar grup üyelerini çok yakinen tanıyorum ve ben de zaten grubun halkla ilişkilerinden sorumluyum o yüzden burada ki mesajlara elimden geldiğince yanıtlamaya çalışıyorum, grup ki arkadaşlarım kesinlikle burnu havada ya da ukala değiller burada yazmamalarının sebebi, günlük işlerle çok fazla yoğun olmaları ve internet e çok fazla girememeleridir, sonuçta hepsinin farklı farklı işleri var ve o yüzden buradaki eleştiri ya da sorulara cevap verme görevi bana verildi emin olun hepsini kendilerine iletiyorum ve aldığım cevaplar doğrultusunda burada yanıtlamaya çalışıyorum sizleri, bu konunun yanlış anlaşılmasından dolayı üzüntülerimi belirtmek istiyorum, arkadaşlarım kesinlikle bahsedilen kişiliklerde değillerdir. hepsi çok iyi insan müzisyen ve dosttur.

hocam bende tanıyorum kendilerini.ve biliyorum ne olduklarını benim havalı olmalarına tek eleştirim buraya yazmamaları değil.yukarıyı dikkatli okursan anlarsın.dikmen konserinde sahneden ne dediğini yukarda yazdım.o gün orda onu biri gelip dövseydi aceba napcaktı? neyse eleştirilerim yukarda zaten daha fazlasına luzüm yok.ki haklarında daha fazlasınıda biliyorum.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Siz onları tanıdığını söylüyorsunuz ama sordum hiç biri sizi tanımıyor kim olduğunuz daha açık yazarsınız kendilerine ileteceğim yazdıklarınızı, ayrıca o konser de söylenilen şey ufak bir nükteli espriydi anlayabilene:)) zaten o laf söylenirken eğer olacaksa beğenmeyip dövecek olan o da göz önüne alınarak söylenmişti:)) bu kadar neden büyüttüğünüzü anlamıyorum, sanıyorum ki sizde müzisyensizniz öyle anlaşılıyor ben de birbirinizi bu şekilde eleştirmek yerine desteklemelisiniz diye düşünüyorum bu benim naçizane fikrim. sizde kendinize iyi davranın müzikle kalın, bol şans umarım bir gün sizinde bir albümünüz olur.

melihbozkurt84 demiş ki:
hocam bende tanıyorum kendilerini.ve biliyorum ne olduklarını benim havalı olmalarına tek eleştirim buraya yazmamaları değil.yukarıyı dikkatli okursan anlarsın.dikmen konserinde sahneden ne dediğini yukarda yazdım.o gün orda onu biri gelip dövseydi aceba napcaktı? neyse eleştirilerim yukarda zaten daha fazlasına luzüm yok.ki haklarında daha fazlasınıda biliyorum.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Çok özür dileyerek unuttuğum bişeyi eklemek istiyor ve bu konunun daha fazla uzamasından rahatsız olunmasını istemiyorum,
Konser de söylenilen lafı yanlış anlamışsınız ya da aklınız da yanlış kalmış o laf " bana yan bakan varsa konserden sonra sahne arkasına gelsin." değil " beğenmeyen varsa çıkışta beklesin"dir.

melihbozkurt84 demiş ki:

peki farzedelim yanlış hatırlıyorum.o laf normal mi sence? evet beğenmiyorum.yani beğenmiyorum aln dövecem seni falan mı deseydim bende orda.ki bunu dediği yer dikmendi. laf vardır ankaranın dikmeni.....
ki ben orda oturmuyorum sadece izlemeye gelmiştim.ama yok en fazla 3-4 şarkı dayanabildim.neyse ben eleştirilerimi yukarda zaten belirttim.sen mademki kendilerine söylüyosun söyle ilet.gerçi yıllardır düzelmeyen adamlar bu saatten sonra düzelmezler sanımıyorum.İnşallah başarılı olurlar diyorum ve bu konuyu kapatıyorum.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D