Teoman

razumukin demiş ki:
iyi de niye kimse sadece dinlemeyi başaramıyor.ne ekmek ne de su,yollar,sessiz eller,bazı yalanlar,bir damla gözyaşı,istanbulda sonbahar,tuzak,kelimeler vs...azıcık gözlerinizi kapatıp,dinlesenize şu şarkıları.
Teoman iyi bir müzisyen bunu sanırım kimse inkar edemez.Ama su da bir gerçek ki magazin piyasasının içinde bu kadar fazla yer alması da onu olumsuz etkiledi.Ben ve benim gibi bir çok insan sadece teomanın müziğini dinlemek istiyoruz ama teoman buna izin vermiyorsa ne yapabiliriz ki.Bir rock dinleyisi ollarak magazinel bir kjişiliğin konserine gitmek istemem.Neyle karşılaşacağımı bilmiyorum çünkü.Albümü alıım dinlerim ama konserine gitmem gidenlere saygım sonsuz onlara değil tepkim yanlış anlaşılmasın.Magazin de çok sık gördüğüm bir kişinin konserine gidersem eğer karşı çıktığım bir düzenin içinde ben de yer almış olacağım ya da kendimi öyle hissedicem.Bu sadece benim görüsüm tabi.

ii bi insan olduna inanıyorum ama müzik konusunda kararsızım yani daha doğrusu tarz benim için önemli yoldaki şeridi belli olmalı öznenin.teomanın sanırım kafası karışık ya da başka bi şeyler var.çünkü gerçekten rock müzik adına müzik yaptına inanmıyorum.şarkılarında beni rockcı bi havaya büründürmüyo konserleri de öyle.daha çok duygusal bi atmosferi var.ama içkisine,hakkında çıkan haberlere aldanmayın gerçekten ii niyetli bi adam.

aNaDoLu-Rock demiş ki:
''sanatci topluma örnek olmalidir''

Bunu söyleyen kişi zebani gibi herifler yerine temiz yüzlü (!) popçuların dinlenmesini öneren diyenle aynı zihniyeti taşımaktadır. Neyimize gerek ki zaten kaliteli müzik, önemli olan dış görünüş. Yüzü temiz olsun keçi sakalı, uzun saçı olmasın da çoğu araklanmış şarkılarında saçmalasa da olur. (O kendini biliyor :))

Delioglan demiş ki:
aNaDoLu-Rock demiş ki:
''sanatci topluma örnek olmalidir''

Bunu söyleyen kişi zebani gibi herifler yerine temiz yüzlü (!) popçuların dinlenmesini öneren diyenle aynı zihniyeti taşımaktadır. Neyimize gerek ki zaten kaliteli müzik, önemli olan dış görünüş. Yüzü temiz olsun keçi sakalı, uzun saçı olmasın da çoğu araklanmış şarkılarında saçmalasa da olur. (O kendini biliyor :))

son cümleden kastın nedir anlayamadım,açıkça yazda biz de anlayalım

yaa teoman herkes ı fena halde etkılıor benı etkıledıı gıbı ama ole sarkıları her anımı anlatıor her ruh halımı anlatıor sureklı moda sokuor adamı saolsun cok ııı yazıor....

Bi ara gencler ne dinliyor sorusunun cevabı tarkan,teoman işteydi.Ama magazin basınında çok çıkması imajını bozuyo bence artı son albümüde güzel olsada son iki albümde artık sanki aynı besteleri duyuyor gibiyim tarzı çok ağırlaştı bence.Yeni albümde biraz farklı soundlar denese iyi olur .
Ama sonuçta en iyilerden biri,ilk 5 albümlük periyodu bence çok çok başarılıydı.

Teomani en son üniversitemizin (marmara) bahar senligi dolayisiyla düzenledigi konserde izlemistim.cok iyiydi, ara vermedi, dinlenmeden durdurak bilmeden hep ayni performansla söyledi sarkilarini ve orjinal halini aratmiyordu.Yaptigi ise saygim sonsuz..

Geri