Badem

ben hem müziklerini hem de kendilerini çok sevdim. yerel unsurlarla batılı unsurları çok güzel harmanlamışlar.ayrıca gitardaki Barış'ı anlam veremediğim biçimde çok sıcak buluyorum acaba felsefe okumuş olduğu içinmidir bilmiyorum.yollarının açık olmasını diliyorum.

slm
14'dün de ANKARA'daki konser zor sartlarda gerceklessede
oldukca keyifli ve lezzetli gecti...

bu gün ancak isten-gücten basımı kaldırıp
tv olayına girebildim ve ne tasadüf akustik versiyonunu
daha yeni seyredebildim...

stüdyo atmosferi gayet anlam kazandırmıs!
bence bildiginizden sasmamanız, zamanı size döndürecektir
kanaatindeyim, hattim olmayarak...

basarılar, iyi calısmalar... :)

tolga aktas

gerçekten kaliteli bir grup. alıcı gözüyle bakınca gelecek vededen gruplardan. yaşlanmaları gerekiyor, çok daha iyi olacaklar. çoklu vokaller çok hoş. ses renkleri çok iyi uyuyor.

kara değil mi çok eğlenceli. banjo çok güzel.

akustik veriyonu da güzel olmuş.(bulabilirmiyim bilmiyorum, albümde sanırım track olarak yok)

ama şu var, karacaoğlan lafı albümü devalı dinlerken kulağa çok batmaya başlıyor. kalite olarak çok yüksek bir albüm. aranjmanlar çok düzgün. özellikle çoklu vokal zorluğuna rağmen. unplugged albümlerini görür gibiyim :p

klip şarkılarını beğenmemekle birlikte..."sensiz olmam" a hasta oldum..özellikle de piano düzenlemelerine....

albümdeki karacoğlan düzenlemeleri ve besteler çok iyi, güzel de bi akustik soundları var, beğenmemek elde değil..
Özellikle Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber, Elif ve Kalk Sevdiğim parçalarını tuttum ben..
Bir çok karbon kopya şarkının-grubun olduğu Türk Rock camiasında farklı bir tat, farklı bir doku işte..

çok uyduruk bi müzik yapan, zerre kadar yaratıcı olmayan ve söz yazmaktan aciz insanlardan oluşan güzel yurdumun piyasa grubu...Ayrıca albümlerine verdiğim paraya üzüldüm, evlat acısı gibi koydu bana.

şarkıları çok hoşuma gidiyor. gerçekten çok iyi bir grup bence ve son dönemlerde çıkan birbirinin kopyası bir sürü gruptan çok farklılar.

star tv de yıldız yağmuru diye arabesk sanatçılarının,modası geçmiş,unutulmuş sanatçıların ya da kendini sanatçı olarak lanse eden güzel yurdumun güzel programında konuk olarak katıldıkları an benim için bitmiştir...

Geri