İz

diğer şarkılarımızdan kayıtlı olanlar var fakat üzerlerinde düzenleme yapıyoruz. En kısa sürede internetten ulaştırcaz size :)

p.s : pudding önümüzdeki zamanlarda umarız antalya konserimiz olur birlikte eğleniriz ;) görüşmek üzere

Ben gecenlerde bestenizi dinledim gercekten cok guzeldi.Hatta sarkiyi bir kac kere ustuste dinledim.Eger diger bestelerinizde Tenini gibi saglamsa gercekten cok guzel isler basarirsiniz.Kolay gelsin.Basarilar...

Cicatriz demiş ki:
Ben gecenlerde bestenizi dinledim gercekten cok guzeldi.Hatta sarkiyi bir kac kere ustuste dinledim.Eger diger bestelerinizde Tenini gibi saglamsa gercekten cok guzel isler basarirsiniz.Kolay gelsin.Basarilar...

Yorumun ve bestemizi dinlediğin için çok teşekkür ederiz.Diğer bestelerimiz dediğim gibi düzenleme aşamasında ama çok yakın bir zamanda internete aktarıcaz . İyi dileklerin için de saol :)

www.purevolume.com/iz adresinden ''Yapmak Gerek'' isimli bestemizi dinleyebilirsiniz.Bestemizi ev kayıdı olarak yaptık en kısa zamanda stüdyo formatında kaydettiğimiz başka bestelerimizi de internetten size ulaştırmaya çalışcaz.Görüşmek üzere :)

ben izi sedim(mişdim)tenini çok güzel bi şarkı ama şimdi yapmak gerek dinledim ve açıkcası aklıma manga geldi yanındada birsürü soru işareti ??? :?

_senna_ demiş ki:
ben izi sedim(mişdim)tenini çok güzel bi şarkı ama şimdi yapmak gerek dinledim ve açıkcası aklıma manga geldi yanındada birsürü soru işareti ??? :?

saol eleştirin için eski bir takipçimizsin sanırım :) . Bizi ''seden veya sedmeyenler'' tabiiki olacaktır .Yorumların içinde saol .

Bizizde bizi izliyenlere teşekkür ederiz , başka konserlerde görüşmek üzere :)

Çayyolu şenlikleri ters bir güne gelmiş...
Apocalyptica ve Anathma gibi grupların ankara da olacağı sırada şenlik mi olur :twisted: ;)

Geri