Pulp Fiction

evet true romance da cok basarılıdır hemde su sopranostaki gandolfini yi de patricia arquette le sinemamın en iyi kadın erkek kapısması sahnelerinden birinde görebilirsiniz diğeride postman always rings twice da jessica lange jack nicholson kapısması en azından bası öle gibi.

Kesinlikle mükemmel bir film
Yönetmen desen psycho killer,kadro Real Madrid'in kadrosundan daha yıldızlar karması :D
Filmin hastalarına kesilmiş sahnelerin de bulunduğu DVD versiyonunu şiddetle öneririm ;)

Bence güzel bir film ama başyapıt kabul edilecek kadar muhteşem değil.Film keyifle izleniler bilir ama bu filmi 3 defadan fazla izledikten sonra ben bıkarım.Benim için başyapıt 10 defadan fazla izleyip de bıkmayacağım filmdir (Örneğin Back to the Future 20'den fazla izlemişimdir bu filmi).Bence bu film abartıldığa kadar değil ama mutlaka izlenmesi gereken bir film

bedave demiş ki:
tarantino yapsın çamurdan olsun deriz; ama çamur yapmaz o.
şiddetle katılıyorum..adamdaki zeka beni her defasında bi öncekinden daha fazla etkiliyo...ucuz roman benim arşivimde her zaman olacak filmlerden..arabada john travoltanın zenci çocuğun beynini yanlışlıkla dağıtması,uma ya krizden kurtuulması için iğne yapması,christopher walken ın şu saat hikayesini bruce un küçüklüğüne anlatması....vs.vs. oyuncular ayrı ayrı mükemmel..john travoltayı ve harvey keitel ı bu filmle sevdim ben!!şunu iddia ediyorum böyle bi kadroyu hiçbir yönetmen bi filmde toplayamaz,toplayamadı,toplayamayacak ta!!
dbjd forever

Quentin Tarantino, 1994 yılında çektiği, "Pulp Fiction" filminin devamını çekeceğini açıkladı. Şu sıralar filmin senaryosunu yazmakla meşgul olan yönetmen, filmin daha önce çektiği filmlerden Vincent Vega ve Vic Vega karakterleri üzerinde yoğunlaşacağını belirtti. Vincent Vega, "Pulp Fiction/Ucuz Roman" filminde John Travolta'nın canlandırdığı karakterdi. Vic Vega ise "Reservoir Dogs/Rezervuar Köpekleri" filminde Michael Madsen'ın canandırdığı karakterdi. Her iki aktörün de, orijinal rolleri için tekrar kamera karşısına geçmesi bekleniyor. Filmin çekimlerine gelecek yıl başlanacak

SÜPER HABER!!!
devam filmleri genelde kötü olur ve ilkinin verdiği tadı da unutturur, ama Tarantinodan sözediyoruz ;)
ben pulp fictionı aratmayacağından eminim yeni filmin

Abartıldığı kadar güzel bir film değil... O kadar çok övüyorlardı ki izlemek için can atıyordum ama sonuç hayal kırıklığı... Eğlenceli ve ince konular vardı ama dediğim gibi sıkıcı....

İkincisi çekilirse pek güzel olmayabilir.Devam filmlerinin genel durumu ortada.Aradan 10 yıl geçtiğinide düşünürsek; umarım ticari kaygıdan yeterince uzak ilkini aratmayacak bir film olur.

curcunabaz demiş ki:
Quentin Tarantino, 1994 yılında çektiği, "Pulp Fiction" filminin devamını çekeceğini açıkladı. Şu sıralar filmin senaryosunu yazmakla meşgul olan yönetmen, filmin daha önce çektiği filmlerden Vincent Vega ve Vic Vega karakterleri üzerinde yoğunlaşacağını belirtti. Vincent Vega, "Pulp Fiction/Ucuz Roman" filminde John Travolta'nın canlandırdığı karakterdi. Vic Vega ise "Reservoir Dogs/Rezervuar Köpekleri" filminde Michael Madsen'ın canandırdığı karakterdi. Her iki aktörün de, orijinal rolleri için tekrar kamera karşısına geçmesi bekleniyor. Filmin çekimlerine gelecek yıl başlanacak

evet vega brothers olarak çekmeyi düşünüyor oyuncuların yaşlarınınz ilerlemesinin sorun olacağını düşünmüyor senaryo ile bunu kapatabileceğini sölüyor Tarantino merakla bekliyorum açıkçası

tarantino bi film yapacak o film kötü olacak!! :LOL: buna sadece gülünür..devam filmi,yeni bi proje ne olursa olsun..yeni bi tarantino mucizesine hazırım!!
dbjd forever

muzigin girip dans ettikleri bolum diyorum baska da birsey demiyorum..
ya aslinda denilecek cok sey var da acarsam agzimi susamam diye korkuyorum..
soyle ozetleyeyim, muhtesem!

Geri