evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

slm herkese..evil cats 2004sonlarında ankarada kurulmuş bir punk-rock grubudur..uzun bir aradan sora konserlerle tekrar szlerleyz..kadro

vokal,didem
gitar,gökçe
bas gitar,ezgi
dawul,tuğçe den oluşmaktadır

yorumlarınızı beklioruzz :)

İşte bu evilcats canlarım... kimse bu grubun yeni forum actıgına bakmasın bizden eskiler... :p

Cok iyi bir grup ve cok daha iyi olacaklar.. grubun en iyi özelliği bence grubun tüm elemanlarının kızlardan oluşması :LOL:

Forumunuz hayırlı olsun :!:
Başarılar diliyorum.. konser tarihlerini haber verin bize..

Osiris - Davul - Sercan

ıste bu kızlar hayatımın grubu... ezgı melek gıbı kız bızım de bass cımız olucaktı olmadı... evıl catsın ılk andaccafe konserınde tam kapıdan cıkıyordumkı basladılar yetısemedım sımdı onları tekrar dınleme hatta aynnı sahneyı paylasma sansı yakalıyıyorum... basarılar dılıyorum kızlar... sız bızı gomersınız

Evet vokal bulursunuz artık yav ben özellikle sizde baya gelişme gördüm biraz uyumlu olmuşsunuz :D sonuna kadar destekliorm ve sisi çok seviorm canlarım

• Konu Sahibi Konu Sahibi
desteiniz için çok saolun canlarımm :D 15inde bi konser war büyük ihtimal zaten duyururuz konser için vokalde bulduk süprizz bakalım nası olcak

tabiki kız erkek bzi bozar ;)

saol sercanım walla gaza gelirim bütün şarkıları ben sölerim :LOL: ama perhapsi artık cidden sahiplendm söletmiorum kimseye

ezgi nereden nereye be... gecen sene bu aralar sızı sadece dınleyıcı olarak ızlıyecektım.. sımdı aynı sahnede olucaz.. buyuk grur.. hep arkanızdayım formlardada yasamdada hep sızden yanayım... az kaldı calısmamaız lazım deılmı

bzm içinde öle uyurcum bzde grup olark her zmn CeKeSin yanndayız gökçe we tuğçe giremiolar nete onların adına da yazıorum :)

bu arada sercana çok teşekkür ediorum burdan avatart için herkese yapmıyo biliorum bni kırmadı cnm bnm..

yorumlarınızı beklioruz hala :LOL:

ezgyy demiş ki:
bzm içinde öle uyurcum bzde grup olark her zmn CeKeSin yanndayız gökçe we tuğçe giremiolar nete onların adına da yazıorum :)

bu arada sercana çok teşekkür ediorum burdan avatart için herkese yapmıyo biliorum bni kırmadı cnm bnm..

yorumlarınızı beklioruz hala :LOL:

bana tşkr yokmu be küstüm... :( :? :)

ben öle can canlı avatarları sevmioum pavyon girişi gibi... :LOL:

Konser...Konser...Konser...

yln5zd.jpg

Herkesi bekliyoruz.Yalınayak’ın bu son konserinde yalnız bırakmayalım...

onursalcm sanada teşekkürler,konser için..destein için..aklıma bşka teşekkür edicek bişe gelmio bide fas-on forumundaki evil catsin tarzı cat metal geyiin war onuda unutmuorum :evil:

ewt yalınayak konserine gelsn herkes sağlam grup bzde grupça konserde olmaya çalışıcaz

Geri