CiNNeT-(izmir)

mix yapan arkadaslara gercekten tessekkürler...baska bişey demiorm bu kadarmı baştan sağma olur bi iş kimi şarkıda vokal önde kimisinde bass kapamış herşeyi vs.. sanki arkadaş Qbase antremanı yapmış ama yanlış tester seçmiş tabiki...tekrar kayıta girme olayı gündemimizde bakalım ne olucak kıwanç mixleri eline aldı ben yaparım dedi ama ben ondan da ümitli değilim..

sound666 demiş ki:
bu daha komik işte :D:D:D:D:D:D:D

izmirin hali bu işte duyun sesimizi

hehehhe :) abi düşünsene yaaa türkeyinin en buyuk 3. şehri,nufusu nerden baksan artık 5milyona yakşalmış ve biz boyle bi yerde adam akıllı kayıt alcak bi yer bulamıyoruz ya ,gulermisin aglarmısın :LOL: illa parayı bascak gruplar haydeee ant a gitçek soonra :)

knifeparty demiş ki:
sound666 demiş ki:
bu daha komik işte :D:D:D:D:D:D:D

izmirin hali bu işte duyun sesimizi

hehehhe :) abi düşünsene yaaa türkeyinin en buyuk 3. şehri,nufusu nerden baksan artık 5milyona yakşalmış ve biz boyle bi yerde adam akıllı kayıt alcak bi yer bulamıyoruz ya ,gulermisin aglarmısın :LOL: illa parayı bascak gruplar haydeee ant a gitçek soonra :)

arkadaşlar sizi gerçekten anlıyorum.siz orda kayıt yapacak yer bulamıyosunuz bir de bizi düşünün balıkesirde nekadar zor bu işler :)

başarılar.. ;)

Tekrar selamlar ;) dün 4 saatlik kayıttan sonra oldu dedik bu sefer kayıt alırken her şarkıdan sonra dinledik kalite oturdu ve süpriz olarakta yeni bestemizide koyduk 2-3 gün içinde 3 şarkıyı yayınlıcaz bu arada yeni şarkı gerçekten çok iddialı ben sadece buna inanıyorum..Bomba 3 şarkı sizlerle olucak ama bi tanesi gerçekten çok iyi kayıtlarda çalıp dinledikten sonra hala şoktayım.. :LOL:

kıwanç sen hala şarkıya eklemedinmi ? yuhh be abi sana koca gün ne yaptın :D bu gece bitecek onlar ona göre bizi sokup içeri çaldırırken iyiydi dimi şimdi :twisted: sıra sende... ;)

atess demiş ki:
kıwanç sen hala şarkıya eklemedinmi ? yuhh be abi sana koca gün ne yaptın :D bu gece bitecek onlar ona göre bizi sokup içeri çaldırırken iyiydi dimi şimdi :twisted: sıra sende... ;)

ateşş abi :LOL: cd nin tamamını almadan olmaz yarın gelcem zaten akşam alırım sen den ok :LOL:

cevap yazıyım diye yeni başlık açmışım uykukulu:)"kaydı bende bekliyorum.kıvanç dostum sanada , alp e de selam. alsancağıda çok özledim bu arada. hepinize başarılar diliyorum tekrar."

blackGuitarist demiş ki:
cevap yazıyım diye yeni başlık açmışım uykukulu:)"kaydı bende bekliyorum.kıvanç dostum sanada , alp e de selam. alsancağıda çok özledim bu arada. hepinize başarılar diliyorum tekrar."

eyvallah baba ya nerelerdesin yaf hiç ses seda cıkmıyo ankaradasın sanırım :)

Geri