Twist Off (Alternatif Rock) - Ankara

Ha bu arada twist-off ismıne yakısır bır demo yapmış aylardır sızı arıyodum bı anda kayboldunuz ama kayboldugunuza degmış şarkı super olmuş... bu şarkıları izmırde sımdıden duymaya başladık.......BASARILAR twist-off

:):):):):):):):) ARKADaSLAR BULUTU GARI KILIGINA SOKTUK COK KOMIK OLDU .........herkez ısrar edıyo hadı ızleyelım dıye ama arkadaslar bu clıp işi ole dusundugmuz gıbı basıt olmuyor bunu anladım.....yakında dop dop dolu gelıyoruz sımdılık hoşcakalın........twist-off.... butun gruplara basarılar der...........

heee:( çok eglendiniz mi bari :D saka bi yana,benden de cok sexy bi hatun olurmuş hee.. :) iş deişikliği yapabilirim yani. ahauha nesse hepsi geyik tabi. demo güsel oldu.milastayız.annemi özledim...sponsor bulundu..
cumartesi bodrumdayız,klip için,ankaraya en kısa zamanda döncez,alkolü bıraktım,sadece günde beş wakite indirdim..kayıtlar izmirde tekrardan yapılacak..izmire gidilecek,kayıtlar temize cekilecek,izmire gidilip,temize cekilip ne edilecek..:) öle işte bu kadar grup hakkında merak edilen hersey sölendi gibi.. musadenizle, kendinize ii dawranın, hayat güsel,komik,yasanılır,,, sewelim,sewilelim,gidelim,,gittim ben byssssss:D:D:D

Geri