Prosesör-amfi Preamp Çakışması Yardım!

kısa vadede "geri dönülmez".. çünkü adam prosesörü almış artık :) ve belli ki en az birkaç ay daha kullanacak.
bu yüzden bence bu konunun asıl amacı bu süreyi 'mümkün olan en kaliteli şekilde' nasıl kullanacağına dair fikirler vermek..
yoksa seninle hemfikirim o ayrı.

bir prosesörle bir amfinin birlikte 'en kaliteli şekilde' kullanılacağı bir yol yok.
bırak düşük bütçeli amfi ve prosesörleri, pahalı cihazlarda bile iyi sonuç vermiyor.
niye boşu boşuna insalara gereksiz bilgiler verelim ki.
tanıdığım (isim vermiyorum), çok pahalı prosesörler alıp, amfisinin return girişine hatta direkt input'una saplayıp saplayıp bir türlü mutlu olamayan, yetmezmiş gibi bir kaç amfi değiştirip en sonunda 'hele şükür ki' prosesörünü satmaya karar veren adamlar var. Yazık.

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim tartışmanıza birbirinizi kırmanıza gerek yok. 400 tl'ye kadar amfi önerilerinizi bekliyorum. Yaban hocam dediğiniz amfiyi elbette gözüm kapalı alırım ancak o kadar bütçem yok maalesef hem de daha düşük wattlı bir şeyler arıyorum. Prosesör olayına gelince bence haklısınız tat vermiyor artık gitarı alasım gelmiyor elime. Sanırım onu satıp pedal işine gireceğim ama önce iyi bir amfi almam lazım

Geri