Ömrüm Parklarda Geçti (Zibidiler)

(moderator arkadaşım, onu sildin öbürünü yazdım, onu geri çıkardın başlığını değiştirdin. sonunda öbürünü attın bunun başlığını değiştirdin... grubun adı ÖMRÜM PARKLARDA GEÇTİ'dir diğer "zibidiler" başlığı zaten çöpte. lütfen değiştirmeyin artık.)

Ankaralı grup zibidiler, ikinci demosunu hazırladı. fakat isim krizi yüzünden piyasaya çıkaramadı. zibidiler basitliğinden kurtulup, bir yandan da, yenir yutulur türden bir isim ararken, grup elemanlarının beyni eridi. şimdilik efsanevi ankara komedi pank kabaresi Ömrüm Parklarda Geçti ismiyle devam ediyor. iyi bir tamburcu buldukları anda "Seferoğulları"na dönüşebilirler.
ilk demo:
Zibidiler - AHIRDA MI BÜYÜDÜN?

ikinci demo:
Ömrüm Parklarda Geçti - BEN BU ŞARKILARA KEFİLİM ARKADAŞIM!

grup bu demo çalışmalarını 3 kişi yaptı
profesör - davul, gitar, vokal, trompet (ıvır zıvır...)
doktor - gitar, vokal
müdür - bas

şarkıları çok kurcaladıklarından, canlı performans yapılamayacak hale getirdiler. askeri bando mızıka okulundan yapacakları transferlerle orkestrayı tamamladıkları takdirde, Türkiye-Avrupa turnesine hazır olacaklar.
DİNLEMEK İSTEYENLER İÇİN:
www.soundclick.com
www.punkerland.com
www.purevolume.com
bu adreslerde, zibidiler, ömrüm parklarda geçti ve ya seferoğulları isimleri altında iki demodan da pek çok şarkının mp3ünü bulabilirsiniz.

albüm ve ya kayıt teklifi yapmayacaksanız ya da klavyeci ve ya trompetçi olarak grupta çalmak istemiyorsanız; her türlü yorumunuzu kendinize saklayın. gruba daha iyi gideceğinizi düşündüğünüz bir isim varsa mesaj atın.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
gel canım.. gel sen söyle şarkıları güzelim. bizim önümüzde kuyruk var; vokali biz yapalım diyenlerden.. hiçbirini almıyoruz; seni hemen sıranın başına geçircem

bence güzel bi demo olmuş. bi kere kayıt için çok uğraşıldığı belli. şarkılar da güzel bence çok eğlenceli, gitar telecaster sanırım ve çok yakışmış müziğe. vokalde sorun olarak göze çarpan şeyler bence efektsizlikten kaynaklanıyor yani müziğin biraz dışında kalmış gibi o da grubun olayı değil kaydı yapan kişinin olayı. velhasıl güzel olmuş hele ki cekes'in linkine girdikten sonra bunu dinleyince derin bi oh çekiyo insan :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
dağılışmadık. takılıyoz... ulan demo çıktı diye başlık açıyoruz, dağıldı diyorlar...

demo istanbulda "noo ry skate shop" gibi isimli biyerde bulunuyormuş. ankara ve diğer şehirler için:

mesnevi sok. 46/26 a.ayranci ANKARA adresine bir zarf içinde 3 lira yollarsanız demoyu adrese teslim alırsınız. ankaradaysanız kapıyı çalın. evdeysem hemen bi cd çekerim

YENİ MP333333
internete koyuyom bikaç şarkı daha... diğerleriyle biraz daha oynicam hepsi içime siner gibi olunca hepsini koycam. yaşasın beleş paylaşım. şimdilik ekstradan
+düşüyorum
+nereye şimdi
+param da param
şarkılarını indirebilirsiniz. yüklüyom şimdi 1-2 saate orda olurlar.

bu şarkıları daha iyi söyleyebileceğini düşünen bir vokal arıyoruz. yetenekli olmasının yanında hisli de olmasını isteriz tabi. pankçı mizaçlı olması tercih sebebidir, ayağının kokması konsepte uygun değildir. düzgün diksiyon şartı aranmaz fakat önceden bir kaydının olması iyi olur.

buggleyeyes çocuğum, seni dövecem adresini ver

yaa neden başlığımla oynuyorsunuz kardeşim?? beni sizin sitenizin adını değiştiriyo muyum?
Grubun adı ÖMRÜM PARKLARDA GEÇTİ... grupların isim değiştirmesi yasak mı?

eheuehe haklı kim o yaa..burak mı serkan mı cıkın ulayn ortaya...olamaz mı insanın ömrü parklarda gecemez mi yani cık cık...ayıp ayıp yaa...siz şimdi bu msjıda silersiniz... :) heuehe nese gaza geldim :) hadi baalım basarılar...

KONSER!!! 27 kasımda biziz'de ömrüm parklarda geçti, cemiyette pişiyorum ve dengesiz herifler, bir de süpriz 3. grup... gelin izleyin bakalım; darbukalı tefli... dümbeleğini kendi getiren içeriye yarı fiyatına girecek...

Geri