G System Ile Line6 M13 Karşılaştırma

m13 çok başarılı bir stompbox modelerdır. ben çok memnunum ve Gsystem aklımdan bie geçmedi açıkçası. Hatta G9.2tt çok iyi olmasın rağmen analog pedallarımla send-return bağlantısını M13 ile yapıyorum. Vintage tonları alıyorum, kompresör , chorus ve delay efektleri haricine gain tonları da çok başarılı.

Diğer ekipmanların neler? Bir prosesörden beklediğin nedir? Amfin var mı? m13'te neyi seviyorsun, g system için seni arayışa sokan nedir? Bunları belirtirsen daha iyi bir yönlendirme yapılabilinir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
açıkçazı ben de bir karşılaştırma yaparsam hem fiyat hem de efect zenginliği olarak m13 daha avantajlı ama g system de steve vai gibi gitaristlerin kullandığı bir ürün onlar bunu tercih ettiklerine göre bir nedeni vardır.

Diğer ekipmanların neler? Bir prosesörden beklediğin nedir? Amfin var mı? m13'te neyi seviyorsun, g system için seni arayışa sokan nedir? Bunları belirtirsen daha iyi bir yönlendirme yapılabilinir.

diğer ekipmanlarımdan bahsedeç olur isek pitch factor, mini qtron, fulltone octava fuzz, vox wah, bluesbreaker 2, ts9, powerstact. bir prosesorden beklentilerim, içinde tüm efectlerin bulunması ve kullanımının rahat olması, amfim blackstar hd 5r ve mesa boogie express 5:50 (gerçi o satışta), açıkçası m13 den sıkıldım artık daha başka şeyler arıyorum m13 ü satıp eventide ın mod factor ve timefactor pedallarına da yönelebilrim

Arkadaşlar Steve Vai vb. sanatçıların bu tür cihazları kullanmalarını kaale almayın. Onlar belki bir efektini bir an kullanıp, veya bir parçada kullanıp o konserde bir daha kullanmıyorlar çünkü çok fazla alet edevatları var. Önemli olan sizin alacağınız aletin özelliklerini bilip ona göre seçim yapmanızdır.

Geri