mangır

Şarkınız da ud kullanmanız,bi de şarkının sonlarına doğru kaval mı ney mi,fülüt mü artık bilemedim kullanmanız iyi olmuş.Beste olarak düşünürsek de hoşuma gitti.
yolunuz açıık olsun.

sıfırın altında var gri'ff var iki death grubu var bide alternatif var.ama çıkan gruplar önemli deil.yardım amaçlı konser. eskişehirdeki herkesi beklioruz.çoğu insan bizimki kadar şanslı deil.gelecek olan herkese şimdiden teşekkür ediyoruz...

mangırın 2. bestesinin iskelet halini dinledim...gerçekten sıkı bi şarkı geliyo...ağıttan da iyi..hem de bu sefer başka enstrümanlar da katılıo ...
ayrıca egexxx şu 4 mesajını birleştirirsen...bi garip duruo.....

şarkı güzel enstürümanlar uyumu iyi ama vokalde bi sorun var bence
ne dediği anlaşılmıyo(brutal kısımlardan bahsetmiyorum)....biraz çekingen söylemiş sanki..çok beğenmedim ben..

tabii ki hatta antalya beklediğimizden daha iiydi insanları sıcaktı. tarz konusunda bazı endişelerimiz wardı ama samimi karşılandık biz antalyayı çok sewdik ve unutamadık herşey için sağolun..
en yakın zamanda gelmeyi düşünüyoruz (iknci beste kayıdından sonra) Antalyaya sewgiler

tabii ki hatta antalya beklediğimizden daha iiydi insanları sıcaktı. tarz konusunda bazı endişelerimiz wardı ama samimi karşılandık biz antalyayı çok sewdik ve unutamadık herşey için sağolun..
en yakın zamanda gelmeyi düşünüyoruz (iknci beste kayıdından sonra) Antalyaya sewgiler

arkadaslar antalyada turne sırasında dinledim sizi...basarılarınızın devamını dilerim yeni bir soluksunuz piyasa için..umarım mutlu olursunuzz...bol müzikli günler dilerim

Geri