Şarap

saraptheband demiş ki:
24 mart cumartesi The Mars’ta ŞARAP'ın da sahne alacağı Hangibar.com, Anatolianrock.com, Turkrock.com sitesi üyelerinin "Ankara Buluşması" konseri geçekleşecektir.
Konser programı şu şekilde;
Kapı açılış 19.00
DredNat 19.30
ŞARAP 21.30
Şeytan Tüyü 23.30
Giriş ücreti alınmayacaktır ve herkese kapıda şarap ikram edilecektir.
hepinizi bekleriz....

ba$arılar.. Bizim için ilginç bir konser deneyimi olacak :)

ps : giri$ ücreti bizim bildiğimiz kadarıyla 5 YTL. Afi$te de öyle yazıyor zaten.

Arkadaşlar ben de bestelerinizi keyifle dinliyorum hiç sahnede izlemek nasip olmadı ama kayıtlarınızdan takip ediyorum sizi,en kısa sürede canlı olarak izlemeye geleceğim,başarılarınız devamını diliyorum en içten şekilde umarım bigün D&R'dan sizi cd'nizide alırız...

herkese merhaba, yorumlar için teşekkürler..
uzun zamandır ŞARAP'ın canlı görüntülerini bekleyenlere bir haberimiz var:
hem sarap.anatolianrock.com sayfamızın videolarımız bölümüne, hem de youtube'a canlı performans görüntülerimiz eklenmiştir..

14 Şubat günü Yolcu Rock Bar'da çekilen Nobody's Wife ve It's Raining Men coverlarımız ve ayrıca sevgili dostumuz Fethi'nin The Mars'ta çektiği canlı görüntülerimizden derleyerek oluşturduğu "Cadı" şarkımızın klibi bu sayfalarda yayınlanmaktadır. Keyifle izlemenizi dileriz...

Cadı Klip için link:
http://www.youtube.com/watch?v=paCw7WUdk1g

Nobody's Wife ŞARAP coverı için link:
http://www.youtube.com/watch?v=s9_fvqkYUB0

It's raining men ŞARAPcoverı için link:
http://www.youtube.com/watch?v=FQ-tXdFxEIg

ŞARAP Grubu Menajeri Gökçen Çetiner

Eskişehir 222 Park da izledim ( yanılmıyosam geçen ay). uyuyan bir seyirci kitlesi vardı o gün.. bir de sanırım sound check biraz aceleye gelmiş...ama bütün bunlara rağmen grubun performansı çok iyiydi..
Başarılarınızın devamını dilerim...

ŞARAP'tan İstanbul konseri...

12 Nisan Perşembe gecesi saat 23.00'da RIDDIM Live'da ŞARAP sahnede olacak..
ŞARAP grubunun canlı performansıyla gerçekleşecek 80'ler Partisine herkes davetlidir.

Not: Giriş ücretsizdir.

grubun geçtiğimiz günlerde eskişehir 222 parktaki programını seyrettim... davulcu arkadaşın şarkı söylemesi pek bi keyifliydi...
sağlam gitarcılar ve sempatik bi basçı... seksenler pop ağırlıklı repertuar beni pek açmadıysa da program genel itibariyle eğlenceliydi...
başarılar diliyorum...
iyi çalışmalar...

12. ROXY MÜZİK GÜNLERİ'nde ŞARAP finalist olmuştur!!!

Yarın gece (7 Mayıs Pazartesi) gerçekleşecek ROXY MÜZİK GÜNLERİ finalinin ilk gecesinde saat 22.00'da ŞARAP'ı dinlemek ve desteklemek isteyenleri bekleriz...

ŞARAP; 12 Mayıs’ta "Medikomu Vermiyorum" Eyleminde...

Üniversitelerde öğrencilere hizmet veren medikoların hükümet tarafından genel sağlık sigortası ve aile hekimliği uygulamaları çerçevesinde kapatılmak istenmesine karşı duranların başlattığı kampanya kapsamında Ankara eylemi 12 Mayıs’ta gerçekleşecek. ŞARAP’ın şarkılarıyla destek vereceği eyleme herkesi bekliyoruz...

http://www.medikomuvermiyorum.org/

Şarap 12 Mayıs Cumartesi Ankara'da...

"Medikomu Vermiyorum" eylemine destek vermek için Abdi İpekçi Parkı'nda şarkılarını söyleyecek...Eylem Toros sokaktan saat 12.00'da yürüyüşle başlayıp saat 14.00'da Abdi İpekçi Parkı'nda konserle devam edecek.

Ayrıca aynı gün saat 20.00'da INSULA Rock Bar'da Şarap konseri olacak...

Herkesi Bekleriz...

ŞARAP’ın Mayıs sonu ve Haziran aylarına dair kesinleşen konser haberleri şu şekilde:

- 26 mayıs Cumartesi gecesi Ankara’da Insula Rock Bar'da saat 20.00’da sahnedeyiz..

- 8 Haziran Cuma gecesi uzun bir aradan sonra tekrar Bursa’da KAT3’teyiz...Program saat 22.30’da başlayacaktır.

- Ve uzun zamandır yapılması takipçilerimiz tarafından talep edilen ve bizim de gitmeyi istediğimiz güney konserlerinin kesinleşen ilk durağı Tarsus...
ŞARAP; 26 Haziran Salı günü Tarsus’ta sahne alacak. (Mekan ve saat bilgilerini ayrıntılı olarak daha sonra aktarırız.)

Planlanan Mersin ve Adana konserleri için görüşmeler devam etmekte, kesinleşince bilgi verilecektir. Haziran için henüz tarihi kesinleşmemiş Eskişehir konseri bulunmakta...

İlgilenenlerin bilgilerine sunulur...

ŞARAP GRUBU MENAJERİ GÖKÇEN ÇETİNER

Çok keyifili geçen Bursa konserinin ardından ŞARAP; 26 Haziran gecesi Tarsus'ta sahne alacak...
Tarsus'taki ve hatta Adana ve Mersin'deki tüm takipçilerimizi 26 Haziran'da saat 19.00'da 75. Yıl Kültür Mekezi'ne bekliyoruz.

Geri