Şarap

sitenizdeki şarkılarınızı dinledim, hepsi çok güzel ellerinize sağlık. özellikle beceriksizin tekiyim ve cadı çok iyi.
istanbul konserlerinzden birine gelmeye çalışacam.

ŞARAP İstanbul konserleri şu şekildedir:

-14 Haziran Çarşamba saat 23.00 BRONX (Taksim)

-15 Haziran Perşembe saat 15.30 Çağrıbey Anadolu Lisesi Şenlikleri (Üsküdar)

-16 Haziran Cuma saat 00.00 OLDCITY (Taksim)

-18 Haziran Pazar saat 21.30 CRIMSON ÖSS PARTİSİ (Kadıköy)

-19 Haziran Pazartesi 23.30 Üst-KEMANCI (Taksim)

İstanbullu takipçilerimizi, ŞARAP'ı merak edenleri, bestelerimizi ve repertuarımızı dinlemek isteyenleri bekliyoruz.

Saygılar...

ah ankara üniversitesi!
ah ilef!

sınavlar engel oldu gelmeme:( olsun ama, hep yanınızdayım, hep desteğinizim, hep dostunuzum bunu bilmek yeterli aslında..

neyse anıl'a da uymuyor zaten. şans işte..

ŞARAP'tan Son Haberler:

İstanbul'da her Pazar 00.00'da Kemancı'dayız...

Ankara'da her Perşembe 00.15'te Manhattan'dayız...

Ayrıca 29.Temmuz Cumartesi akşamı Bursa Çaçaron Bar'da konserimiz olacak...

4 ağustos cuma akşamı Hasankeyf'i Yaşatma Girişimi organizasyonunda ŞARAP da sahne alacak.

Hasankeyf'in sular altında kalmaması için vereceğimiz konsere bugüne kadar bizi doğuda dinlemek isteyen bütün takipçilerimizi, hem ŞARAP'la buluşabilmek hem de bu önemli organizasyona destek olmak için bekliyoruz...

Arkadaşlar bakıyorum ki bayağı yol almışsınız geze geze asfaltı aşındırmışsınız :) Bi aralar da bi bassçı sıkıntınız vardı onu da halletmişsinizdir umarım

Tebrikler & Başarılar..

BATMAN

Batman daki konserinizden geliyorum şuan ve çok güzeldi performansınız sanırım elemanlkardan biri gelmemişti bide ekipmanlarda bi sorun vardı elektroda ama yinede çok iyiydi;
Özellikle cranberss zombii çok iyidi tebrikler şarkıları çok iyi söylediniz sizi dinlemek çok güzeldi...

Hasankeyf konseri bizim için çok anlamlı ve keyifli bir konser oldu. Muhteşem tarihi ve doğasıyla büyülendiğimiz Hasankeyf'in sular altında kalıp yok olmaması için bir katkımız olabildiyse ne mutlu bize...

Bizimle aynı amaçla orada bulunan ve şarkılarımıza eşlik eden binlerce kişiye, birlikte sahne aldığımız müzisyen arkadaşlarımıza ve sonsuz misafirperverlikleriyle bizi ağırlayan Hasankeyf'i Yaşatma Girişimi organizasyon ekibine çok teşekkür ederiz.

Umarız hepimizin çabaları sonuç verir ve bu büyük tarihi miras bir tarihi mezara dönüşmez...

ryaonair
VALLA BEN ALBÜMÜN OLUP OLMADIÐINI BİLMEDİÐİM İÇİN SORDUM YANİ MUTEMEL BURDADA YOKTUR AMA EN KISA ZAMANDA BULMAYA ÇALIŞICAM CANLI PERFORMANSLARI İYİYDİ...
BULABİLECEÐİM Bİ ADRES VARMI YADA NASIL BULA BİLİRİM

josefk, hayır hayır albümleri daha çıkmadı=))

ben de "bir gün albümleri çıkacak ve o kadar başarılı olacaklar ki yorulacaklar albümü imzalamaktan." demek istemiştim ama kısa ve öz her zaman iyi olmayabiliyor=))

albüm görüşmelerimiz devam ediyor, yakın zamanda albümümüzle de sizlere ulaşacağız.

Şarap 11-12 Ağustos geceleri saat 22.30'da Ayvalık'ta Shaft Olivia'da sahne alacak. Bu yolculuk nedeniyle Manhattan programımızı bu hafta için çarşamba gecesi gerçekleştireceğiz.

kısa ve öz bencede her zaman iyi olmuyor yav zaten şu kısaltmaları anlamıyorum ki ne gerek var..
neyse albümün en kısa zamanda çıkması dileğiyle başarılar..

Geri