Amplifikatörlerimiz

hazır amfi konusu açılmışken burada sorayım bari.

yeni amfi almayı planlıyorum,evde çalışmak için genellikle sizce ne almalıym ne önerirsiniz?
sonuç olarak tube amfilere param yetişmediği için solid birşey alicam,amma velakin evde stüdyom çıkacak sahnem konserim olmadığı içinde 50 watt ve üstü amfiler fazla gelir diye düşünüyorum.

Bir süre araştırdıktan sorna roland Microcube almaya karar veridm hem küçük hem portatif hem sesi güzel,çeşitli tonlarıda var siz ne dersiniz.?

silent_guitar demiş ki:
Skyrunner demiş ki:
Aşağıdaki resim linkindeki resimde çocuğun arkasındaki crate kafa ve kabin alsam evde iyi performans alabilirmiyim. :LOL: :LOL: :LOL:

http://www.ryanformato.com/crate.jpg
Tabii anfiden önce anfiye uygun bir de ev almalısın! :D

Sevgiler...

Aslında evde kullanmak isterim ama Türkiyeye girişi yasakmış o kafa - kabinin, çünkü marmara daki aktif fayları harekete geçirmesinden endişe ediyorlamış. :LOL: :LOL:

Skyrunner demiş ki:
Aşağıdaki resim linkindeki resimde çocuğun arkasındaki crate kafa ve kabin alsam evde iyi performans alabilirmiyim. :LOL: :LOL: :LOL:

http://www.ryanformato.com/crate.jpg

Hocam niye boyle resimler koyup aramiza fesatlik karistiriyorsunuz. :D
Bak icimizden bi kacini hapse dusureceksiniz

crate.jpg

Vay vay vay,demek lambalı amfilerin lambası da böyle oluyormuş.Amma da parlak yanıyor sol üst tarafta ;=)

Umarım ben de en kısa zamanda karakterli bir amfi alıp bu tartışmaların aranan adamı olacağım :).

Çaktırmadan benim 10watt ibaneze karaktersiz dedim.Evet dedim :)

Evet PRS...

O gitarla o amfiye girmek bence çok orijinal bir fikir..

Çok kaliteli bir saund olacağı kesin...

gitar kablosunu amfiye takmak için merdiven çıkıp inmek iyi bişey değil bence :)
evde çalışılmaz bu amfiyle heralde haha =)
adamın elinde PRS standard 22 var yanlış görmediysem.
yada custom 22 ama birds yok.

arkadaşlar birkaç fiyat sormak istiyorum size bilgisi olan varsa beni aydınlatsın lütfen

marshall dsl50 ve bunun combo versiyonu vede tsl nin 100 watt dan aşağı olan versiyonu ile kombosu fiyatları(tam adını unuttumda :p ) ne civarda ülkemizde birde 1960AV kabin fiyatı nedir ??? bilen varmı acaba 1960A da olur yani :twisted:
saolun var olun :LOL:

Geri