Amplifikatörlerimiz

AlfaHeliX demiş ki:
harbiden prs mis ya ben daha uyduruk bisi zannetmistim.. alala.. ama yinede prs mrs dinlemem abi ben!!custom shop jackson dir o amfinin gitari..

Aslında o tarz amfileri en iyi drive ecek gitarlar Les PAul ler ve PRS lerdir...

JAckson filan hikaye :)

Fender Roc Pro 1000 combo amfisi kullanıyorum.(100watt)aletin kulaklık girişi yok,ev için gündüz çok iyi fakat gece alta ve üst kata çok ses gidiyor,ancak gt-8 girip çalıyorum.Combo bir alet,bunun kafa modelleride var onu düşünemiyorum nası bir güç çıkar ortaya.Lisedeyken spor salonunda miksere girmeden kendi sesiyle çalıdım.10 üzerinden ses 5-6 arasıydı.Zaten fenderlerin temel karakteristiği ses 1-1.5 dan sonra bir anda fırlıyor.Bu ampliyle jackson dk2 kullanıyorum.Fakat Fender'e
Fender takma fikrindeyim.İnşallah olur oda ileride:)

SiLeNoZ demiş ki:
01 jackson tam bir hikaye doğru diyorsun :) Hastasıyız pile o skulls ın :) Crate ile canavar sound veriyor SL1

JAckson larında tabiki güzel gitarları var,Create ile canavar bir saund verebilir,o sana göre canavar saund :)

Benim "canavar saund" umda PRS lerin Les Paullerin saund u :)

yjm demiş ki:
01 demiş ki:
SiLeNoZ demiş ki:
01 jackson tam bir hikaye doğru diyorsun :) Hastasıyız pile o skulls ın :) Crate ile canavar sound veriyor SL1

JAckson larında tabiki güzel gitarları var,Create ile canavar bir saund verebilir,o sana göre canavar saund :)

:LOL: :LOL: :LOL:

Senin ciddi bir zeka probleminin olduğunu düşünüyorum ,gitar çalmayı bilmeyen gitar ustası...

01 demiş ki:
yjm demiş ki:
01 demiş ki:
SiLeNoZ demiş ki:

Senin ciddi bir zeka probleminin olduğunu düşünüyorum ,gitar çalmayı bilmeyen gitar ustası...

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

01 demiş ki:
yjm demiş ki:
01 demiş ki:
SiLeNoZ demiş ki:

Birincisi sen aptal mısın ki bana bole bişey yazıyosun,Arkadaşlar ne olduğunu bende anlamadım,ve deliturko da nerden çıktı,onuda bilmiyorum
İkincisi ben gitar ustası değilim ki(olamam zaten),bunu nerden çıkardın,asıl zeka problemi sende var bende değil.
Üçüncüsü senin başka işin yok mu,tek işin foruma yazı yazmak mı,bence zamanını daha anlamlı geçir boş yazılarla deil.

YAnlış anlama filan yok,bu adam her nedense yazdığım her yazıya 0-6 yaş grubuna mensup insanlar gibi acayip acayip,cevaplar veriyor !!

" :LOL: :LOL: :LOL: " bu nedemek abi??

HEr yazdığım yazıya neden böyle smililer kullanıyorsun?Bir sorununmu var benle ilgili?

Üstelik ben ne bu adamla muhatap olmuşum ne bir soru sormuşum nede başka bir şey böyle saçmasapan işlerle,alıntı yaparak buranın huzurunu kaçırıyor!!

Kimse yanlış anlamasın iyice tiksindim bu işlerden ve tüm samimiyetimle söylüyorum,bilen-bilmeyen,anlayan -anlamayan herkes bu işin içinde ve dikkat ediyorum hepsininde yaşları çok küçük,en garibi forum u kullanmayı bilmiyorlar...

NEyse kalın sağlıcakla...

01 demiş ki:
YAnlış anlama filan yok,bu adam her nedense yazdığım her yazıya 0-6 yaş grubuna mensup insanlar gibi acayip acayip,cevaplar veriyor !!

" :LOL: :LOL: :LOL: " bu nedemek abi??

HEr yazdığım yazıya neden böyle smililer kullanıyorsun?Bir sorununmu var benle ilgili?

Üstelik ben ne bu adamla muhatap olmuşum ne bir soru sormuşum nede başka bir şey böyle saçmasapan işlerle,alıntı yaparak buranın huzurunu kaçırıyor!!

Kimse yanlış anlamasın iyice tiksindim bu işlerden ve tüm samimiyetimle söylüyorum,bilen-bilmeyen,anlayan -anlamayan herkes bu işin içinde ve dikkat ediyorum hepsininde yaşları çok küçük,en garibi forum u kullanmayı bilmiyorlar...

NEyse kalın sağlıcakla...
Jackson felan hikaye diye yazdığında benim çok komiğime gitti,benimde gülmem herhalde senin zoruna gitti olay bundan ibaret,benimde seninle hiçbir muhattaplığım olmadı ve buranın huzurunu kaçırdığım felan yok,bundan yani ":LOL: :LOL: :LOL: "dan rahatsız olan bi tek sensin,bu arada benim yaşım 22 ayrıca akıl yaşta olmaz başta olur bunu sana biri sölememişse ben söliyim bari :).

utku_death demiş ki:
TheBeast demiş ki:
bende mesa boogie triple rectifier kullanıyorum 6l6 tüpleri var içinde ancak el34 ile değiştirmeyi planlıyorum yakın zamanda

Usta memnunmusun mesa dan? tarz tarz performansını anlatırsan sevinirim...

Eğer komik olan bir durum varsa çıkar adam gbi yazarsın hepbirlikte güleriz,böyle saçma sapan alıntılar yaparak burada huzur kaçırıyorsun!!

Evet "Akıl yaşta değil baştadır" ama yaşının 22 olmasına rağmen halen 5 yaşındaki çocuklar gibi saçma sapan alıntılar yapıyorsun!!

Burada herkes komiğine giden şeyi,defalarca alıntılarla yazarsa bunun altından kimse kalkamaz!!

İŞin başka bir boyutuda,ben JAckson ın bazı modellerini gerçekten çok severim,ama yukarıdaki yazılar benim kişisel görüşümdür,kimseyi bağlamaz,ilgi,lendirmez,bunun komik olan yanı nedir??

Senden ricam birdaha benimle muhatap olmaz,madem komik şeyler yazıyorum (ki sen Hi-Gain terimini bilmeyen bir insandın,burada o komik dediğin yazılarla bunları öğreniyorsun) okumazsın olur biter...

HAdi kal sağlıcakla...

Geri