İlker Pehriz

18 Ağustos Cuma gecesi Numb Bara herkesi bekleriz arkadaşlar ;)

alteernativedays3k.jpg

çok beğendim ya cidden. demolarında gayet iyi. en çok tatlı rüyaları seviyorum ve dinliyorum. çok etkileyici güzel bir sesin var. umarım başarıların devamlı olur. albüm bekliyorum senden. bu arada nokiasupersound yarışmasında başarılar. listemde ilk 10 dasın...

Yıllar sonra tesadufen gordum seni yeniden (nokiasupersound saolsun) guzel bir aksam oldu geçmise gittim... sen eskiden de çalar soylerdin çardakta .. hep demistim ya sana gunun birinde cok unlu olacaksın diye... falcı tarafım tutmus anlasılan...demolarını indirdim ve dinledim uyu bence de cok guzel olmus
Allah yolunu acık etsin canı gonulden diliyorum

ilker yeni sezonda neler yapmayı düşünüyorsun?projelerin neler?grupla bir projen varmı? bildimim kadarıyla 8 aydır grupla çıkmıyorsun..sizi sahnelerde görmek isteriz.. bu arada bizim odamız ın studyo kaydını en kısa zmnda dinlemek isteriz.. :D

Kış sezonunda Bar programarımız olacak. 2-3 ay içinde albüm kayıdına giriyorum. Daha sonrasını beraber göreceğiz. Umarım herşey yolunda gider ve gelecek yaz albüm parçalarını dinliyor oluruz. Daha geniş bilgiyide en kısa zamanda vereceğim. Şimdiden destekleyen herkese teşekkürler ;)

ipehriz.jpg

Müziğiyle beğeni toplayan İlker Pehriz yakında ilk solo albümü ile dinleyicileriyle buluşacak.
Albüm kayıtları ve miksajı için Stüdyo Smart'ı seçen İlker Pehriz'e Athena grubundan tanıdığımız Turgay Gülaydın davuluyla eşlik ediyor.

Stüdyo Smart'ın web sitesinde gördüm bu yazıyı, Hayırlı olsun ;)

5 Eylül Çarsamba EXODUS...

2008 Yilinda cikaracagi albümden de bestelerin calinacagi konserlerde İlker Pehriz'e albüm kayitlarinda oldugu gibi konserlerde de Athena grubundan tanidigimiz Turgay Gülaydin eslik ediyor.

Adres: istiklal Cad. No:114 Beyoglu Yapi Kredi Kültür Merkezi karsisi Beyoglu / ISTANBUL (0212) 252 23 23
Saat : 22:00
Giris ucretsizdir.

Geri