İlker Pehriz

ilker abi ben grup vitamin fun siteden pis__mikrop:D belki maillerden anımsarsın. seni dinlemek isterim yakın zamanda nerdesin?

İLKER PEHRİZ'in ŞARKICI PARÇASI adlı albümden HAYAT adlı parçanın klip çekimleri tamamlandı.

ŞÜKRÜ GÜRSOY yönetmeliğinde çekilen klip sabahın erken saatlerinde performans görüntüleri çekimiyle başladı. Performans çekimi için açık mekan tercih edildi. Geceye kadar süren çekimlerin geri kalanı HALİÇ ÜNİVERSİTESİ'nde devam etti. 15 kişilik bir ekiple yorucu ama keyifli saatlerin ardından klip çekimi tamamlandı.. 1 Temmuz'da albümün yayınlanması ardından klip yayınlanmaya başlanacaktır.
www.ilkerpehriz.com adresinden klip çekimi resimlerine ulaşabilirsiniz...

& & & & & & & & & & & & & & & & & & &

İLKER PEHRİZ FORUM SAYFASI AÇILMIŞTIR....
İlker Pehriz ile ilgili son haberler, etkinlik haberleri, kişisel bilgiler....

Sanatçıya söylemek istedikleriniz, düşünceleriniz,yorumlarınız....

Güncel olaylar,müzik paylaşımları....

Teknoloji, Spor ve daha fazlası....

Hepsi www.ilkerpehriz.net adresinde.....

ilker_pehriz_kapak_on.jpg

ŞARKICI PARÇASI Yayında...
Söz, müzik ve düzenlemelerinin İLKER PEHRİZ'e ait olduğu 5 şarkıdan oluşan ŞARKICI PARÇASI albümü yayında...

Kayıtları Stüdyo Taşoda ve Studyo Smart'ta tamamlanan albümün davul kayıdında Athena grubundan tanıdığımız Turgay Gülaydın bulunuyor. Aynı zamanda albümün tek akustik şarkısı olan DENİZKIZI'nda İLKER PEHRİZ ve BADEM grubunun solisti M.KEMAL ÖZTÜRK'ün düetini dinleyebilirisiniz.
------------------------------------------------------------------------------------

HAYAT Klibi yayında...

Şükrü Gürsoy yönetmenliğinde çekilen klip sabahın erken saatlerinde performans görüntüleri çekimiyle başladı. Performans çekimi için açık alan tercih edildi. Geceye kadar süren çekimlerin geri kalanı Haliç Üniversitesi'nde devam etti. 15 kişilik bir ekiple keyifli saatlerin ardından klip çekimi tamamlandı.

------------------------------------------------------------------------------------

Albümdeki şarkıları ücretsiz bir şekilde www.ilkerpehriz.com adresinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Şarkı isimleri:
1 : HAYAT Söz Müzik : İlker Pehriz
2 : DENİZKIZI Söz Müzik : İlker Pehriz Düet : Mustafa K. Öztürk(BADEM)
3 : UYU Söz Müzik : İlker Pehriz
4 : BİZİM ODAMIZ Söz Müzik : İlker Pehriz
5 : PENCEREDEKİ ÇİÇEK Söz Müzik : İlker Pehriz

Albüm hayırlı olsun 5 parçanında 5i çok güzel olmuş. 8O Emeğine sağlık.Klipte başarılı. Artık kimse seni tutamaz. :LOL: Umarım dilediğince olur herşey :) ...

Teşekkür ediyorum arkadaşım.

7 Temmuz Pazartesi 23:45 Kanal T "VELET DADA"'nın,

11 Temmuz Cuma Yön Fm "PENA" Programının konuğuyum

Sevgiler.

http://www.dailymotion.com/video/x710yz_ilker-pehrz-sokak-lambasi_music

"Şarkıcı Parçası" albümümde olmayan bir şarkının demo versiyonu ve klibi...

İyi dinlemeler, iyi seyirler...

..................................................
Sokak Lambası

Sokak lambası altında gece yatar.
Uyudum sanar kolar donar,uyuyamaz!
Bilmez uyumayı bilemez uyumayı anlamaz...

Sokak lambası altında tiner çeker.
Yaşadım sanar gözler çöker, yaşayamaz!
Bilmez yaşamayı bilmez yaşamayı anlamaz
Bilmez yaşamayı yeniden doğmayı anlamaz

Sokak lambası altında ölür kalır
Kimse bilmez kimse duymaz
Bu garip hayatta tek bir başına kalamaz
...............................................

Söz, Müzik, Düzenleme, Tüm ensturmanların çalımı ve programlanması, Kayıt ve Video Klip : İLKER PEHRİZ

Kocaeli ZomBar'da ilk defa canlı izledim gerçekten süper adam hem müzisyen olarak hemde insan olarak sürekli ordayım bundan sonra çok başarılı.
Belki hatırlarsın baba hani gecenin son 3 şarkısı Pentagram-sonsuz,mavi sakal-iki yol,yaşar kurt-ruhum bize çaldın :)

Geri